Wpis z mikrobloga

Jak można pracować w Rossmannie i nie wiedzieć co to Beauty Blender? XD
Kompetencja tych babek mnie poraża.
"Dzień dobry, jestem już w drugim Rossmannie gdyż szukam Beauty Blendera".
Babka mi mówi że został jeden... i pokazuje BLENDER KUCHENNY XD
"Nieeee, gąbka do podkładu do nakładania i blendowania na mokro".
TAKIE OCZY i nie wie o co chodzi.
BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD ROZPROWADZAJĄ PODKŁAD PALCAMI
#gorzkiezale #rozowepaski #logikarozowychpaskow #makijaz #cotahannah
Pobierz
źródło: comment_BG4auRL8RzUFvczziDvTm11zAiGXlOdH.jpg
  • 275
@Hannahalla: Damula z ciebie. Nie wszyscy muszą wiedzieć czym jest twój "bjuti blender". Może dana osoba dopiero zaczynała pracę, może nigdy nie spotkała się takim określeniem, może... Najważniejsze, że zaoferowała swoją obsługę, zamiast siedzieć na dupie lub gadać z koleżankami za regałem. Jak idę do sklepu budowlanego i chcę kupić np. "widię", to też czasami obsługa nie ma pojęcia o czym mówię, więc jako życzliwy klient i wyrozumiały człowiek zarazem, staram
Pobierz
źródło: comment_9tB7JvDnpMeR9pwUyDowwKUFKy60h7mx.jpg
@Hannahalla: i wszystkie różowe, jeśli nie stać was albo nie chcecie wydawać na oryginalny (ja swój kupiłam na promocji w Douglas za 65zł) to dobre są też w Yves Rocher za 16 zł. Dla mnie i tak nie dorowna żadna oryginalowi:)
@Hannahalla: Nawet nie 5 min #!$%@? reasearchu i już wiem, że "Beauty Blender" to nazwa własna jakiejś firmy, a normalnie nazywa się to "Gąbka stożkowa" czy chociażby "Gąbka do makijażu", "Make-up Sponge", ale najlepiej cisnąć po pracownicy z Rossmana...

PS. Nawet na tym zdjęciu nie masz napisu "Beauty Blender"
Pobierz
źródło: comment_IWLZ1HcIPcPYQ5PpO8koOGOwM20fJpl6.jpg
Gąbek do ryja jest sporo rodzajów xD Wymaganie kompetencji takie brutalne i okropne.


@Hannahalla: czepiasz się dziewczyny, a sama nie wiesz, że wcale nie szukałaś beauty blendera ( ͡° ͜ʖ ͡°)-




Za przykład niekompetencji w rossmannie mogę przytoczyć sytuację, kiedy zapytałam jednej z pracownic o jakiś produkt, którego nie mogłam znaleźć, a ona stwierdziła, że nie wie gdzie on leży, bo jest
podobno super jest gąbeczka z realtechniques, prawie tak samo dobra jak oryginał i można znaleźć na alledrogo


@camerondiaz: Jest bardzo dobra, chociaż prosy mówią, że czuć różnicę na minus.

normalnie nazywa się to "Gąbka stożkowa"


@Artrix: Nikt takiej nazwy nie używa nawet. ( ͡° ͜ʖ ͡°)