Wpis z mikrobloga

Nie wiem jakim cudem Transit tej generacji jest na czarnych. Możliwe że pogranicznicy zamówili go jeszcze przed majem 2000 roku, zarezerwowali tablice i wystawili na niego papiery jeszcze przed odbiorem. Albo po prostu pozbyli się reszty czarnych tablic
Tak czy siak normalnie nie miałby on prawa się pojawić na starych tablicach (pierwsze modele pojawiły się dopiero w lipcu 2000 roku), zatem naprawdę gruby okaz.

#czarneblachy #samochody #motoryzacja #carboners #ford #transit #strazgraniczna
o.....y - Nie wiem jakim cudem Transit tej generacji jest na czarnych. Możliwe że pog...

źródło: comment_Jn1JnfAWE7BmctMOlHxwt3lpDu6GJ8iI.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@oficer-prowadzacy: A może po prostu zrobili wałek jak w mieście moich rodziców - policja miała tam nieoznakowaną Vectrę C przez 3 lata na jednych blachach. Później ona zniknęła, po miesiącu - dwóch pojawiła się nowa Skoda Superb, również nieoznakowana. Na tych samych blachach, co wcześniej miała Vectra, a to chyba nie jest do końca zgodne z prawem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Czipsu: wałek bardzo możliwy bo w moim rejonie jeździła Kia Ceed grafitowa (wiem bo raz mnie kontrolowali) a teraz jeździ taka sama tylko ciemnozielona na tych samych blachach ;)
  • Odpowiedz