Wpis z mikrobloga

@Tiazz: Na wiosnę, choć w tym sezonie wymieniałem dwa rzy bo km nakręciłem. Zasadniczo moto zimą stoi to jakoś tak się przyjęło by przed sezonem wymieniać.
@KurzeJajko: Spokojnie, nie unoś się.
Sporo ludzi używa tego tagu do podobnych celów, a chciałem przywołać osoby które znają się na rzeczy i podzielą się opinią ze mną.

@Jofiel: No tak właśnie zamierzałem, ale niektórzy tam gadają że wymieniają też pod koniec. Jeden rabin powie tak, drugi tak.
@gerard-kowalski: Już post poprawiłem.
Motocykl kupiłem we wrześniu i był praktycznie świeży olej wlany i jakoś do tej pory zrobiłem 1500 kilometrów, więc raczej tak myślę że zrobię to wszystko na wiosnę.
@Tiazz: No to nie wiem. Ja jakoś nie uważam, żeby była potrzebna wymiana po 2k :) Zwłaszcza, że raczej zimy mamy takie, że raz na jakiś czas się po prostu jeździ :) A nie ma tak, że odstawiasz moto na 3-4 miesiące.
@gerard-kowalski: Nie jestem pewien ile tam poprzedni właściciel nawinął na tamtym oleju więc dla pewności jeszcze sobie wymienię na nowy sezon. Zobaczymy jakie temperatury będą w listopadzie i grudniu, bo z moimi rękawicami które mają wloty powietrza to poniżej 7-9 stopni mam ciężko żeby pojeździć.