Wpis z mikrobloga

Powiem wam Mireczki, że wykop to mój taki wirtualny dom. Na wykopie jestem z 5 lat, przeżyłem erę ryu, fanzonuna, afery z aleksjo, spam krulem, wykop peowski i pisowski, afery zbożowe, betonowe i kosmonaute wykletego, wczesniej wprowadzanie plusów na głównej, ranking i w koncu powstanie samego mirko. Jestem ciekawy ilu mireczkow, tak jak ja, bylo tu od lat, ale w międzyczasie robilo #usunkonto i wracalo z innym nickiem. #gownowpis
  • 26
@kawa-i-papierosy: ja tu tylko rok z okładem, ale też się dobrze czuję, pomimo tego, że coraz więcej durnych wpisów, robionych na siłę. Ale wciąż można poczytać fajne rzeczy, pośmiać się i pogadać z ciekawymi i fajnymi ludźmi (także na żywo).( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kawa-i-papierosy:

Pamiętam jak nie było mirko.

Pamiętam relacje z jednej z pierwszych "wykopowych" imprez, gdzie wszyscy się zdziwili że @kubatre ma ponad 50 lat (i chyba tytuł naukowy?).

Pamiętam jednego z pierwszych wkurzających trolów - "Asie"... To nie jest przypadkiem dziś @NadiaFrance?

Na samym początku na wykopie oglądałem tylko znaleziska - komentarze pod nimi zacząłem przeglądać dopiero po jakimś czasie - i to był czas gdy @fanzonun był aktywny w