Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
poznaj dziewczyne
pierwszy tydzien poznawanie, jakies spacerki
zapros do kina, na rower
fajnie spedzacie czas
po trzech tygodniach pocalunki
loszka forsuje temat o bylych
troche sie spesz, ale powiedz prawde, ze nigdy nie byles w zwiazku, bo tak jakos wyszlo, a calowales sie raz i to nie byla w sumie zadna milosc ani zwiazek
chciej byc szczery
loszka prawie patrzy na ciebie jak na kosmite
wypytuje czy jestem typem ruchacza i tylko mialem przelotne zwiazki
powiedz, ze prawak
hehe no spoko
od 4 dni sie nie odzywa
dodam tylko, ze mam 32 lata
no coz, trudno
powiedzenie kobiecie, ze jest sie prawikiem to chyba tak jakby kobieta przyznala sie mezczyznie, ze przez 15 lat pracowala w burdelu...

#zwiazki #logikarozowychpaskow #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 28
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ogarniam - naprawdę musicie być tak świątobliwi i szczerzy, aby na samym początku znajomości wyjawiać wszelkie niuanse związane z przeszłym życiem seksualnym? No ja #!$%@?ę. Przecież to jest niesamowicie intymna, prywatna kwestia. Wystarczyło powiedzieć coś w stylu "hehe no było to i owo, ale jak widać wielka miłość z tego nie wyszła he he" - i #!$%@? koniec. Jeśli chodzi o szczegółowe opowiastki o przeszłości, to można sobie pozwolić
@xda_: He? A co to ma wspólnego z kłamstwem? Pewne fakty o nas mogą zostać zrozumiane dopiero w szerszym kontekście, jeśli ta druga strona nas naprawdę lepiej pozna. Na wszystko jest właściwy czas, nie ma co się wyrywać. Kłamstwo to by było, jakby Mirek OP zaczął ściemniać, że wyruchał na imprezach pół akademika i przeszedł przez 5 nieudanych związków, w których relacja opierała się tylko na seksie.
Virgin Mobile User: Moja pierwsza dziewczyna zaakceptowała to ze jeesten prawakiem ale koniec końców wszystko sie #!$%@? bo koleżanki jej nagadaly ze pewnie sie z nią prześpię i zobaczę jak jest fajnie #!$%@? do innej. Dobrze ze związek #!$%@? sie po 3miesiacach.

Nowa dziewczyna też to zaakceptowała ale od czasu do czasu lubi z tego smieszkowac :) np. Rozmawialiśmy o sieci i zapytala sie w czym jestem to powiedziałem ze w
Rozmawialiśmy o sieci i zapytala sie w czym jestem to powiedziałem ze w Play ale planuje przejść do Virgin mobile. Gdy to usłyszała to parakla ze śmiechu i sie po prostu śmiała.


@ Virgin Mobile User: Sama się zaśmiałam. ;-D

Tak jak wspomniał @Siemomyslaw, to raczej intymne sprawy, więc nie pojmuję w ogóle jak można rozmawiać o tym na początku znajomości. :-D Jeśli takie pytania padają na wstępie to nic dziwnego,
ZbożowyStulejarz: > Kolejny przykład, że porad sercowych od kobiet NIGDY się nie powinno brać na poważnie. Kobiety po prostu są głęboko zakłamane i co najgorzej wierzą w to co mówią, mimo że zachowują się często przeciwnie.

@xda_: to prawda, kobietami kieruje falsz, obluda i hiporkyzja:) od innych wymagają super zachowan, a sobie dają przyzwolenie na lamanie zasad:) i do tego o sobie zawsze mowia super dobrze, jak chodzace swietosci, niewinne:)
CiepłaKrowa: > Jakiś czas temu weszliśmy na temat związków i seksu. Powiedziala mi ze nie wiem jak to jest gdy np. mi sie chce a dziewczyna nie chce i mogę wtedy na złość polecieć do innej :) myślałem ze jebne. Zarzuciłem jej ze pewnie przeszkadza jej to jestem w Virgin mobile :) ona myśli ze będę latal za innymi gdy ona mi nie da. Nie ukrywam #!$%@? mnie ti bo z
@AnonimoweMirkoWyznania No bo ogólnie to żadna szanująca się laska nie da Ci dupy jeśli nie będzie wiedziała, że przed nią stuknąłeś przynajmniej cztery inne laski, nie? Dlatego żeby przełamać ten impas musisz tak jak nasi ojcowie, a wcześniej ich ojcowie... iść na dziwki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

True Virgin Mobile User: Tutaj Virgin Mobile User nie zapisałem kodu :)

@rtone: Sorry za takie opóźnienie ale wcześniej pisałem z telefonu w drodze do pracy. Opiszę cała historię od poznania do dzisiaj. Masz ścianę tekstu. :)

Pracowaliśmy razem w jednym zakładzie. Ona przyszła po maturze zarobić na wakacje a ja tam pracuje już jakiś czas. Przez pierwsze 2-3 miesiące w ogolę na nią nie zwracałem uwagi. Była ładna ale
@AnonimoweMirkoWyznania: Przeczytałem. Nie mam dla Ciebie porady, zaruchaj coś i będzie łatwiej, nie brzmi dobrze to co piszesz, trochę przegrywowo. Jeśli miałbym dać jakąkolwiek radę to na spotkaniu zaproponuj jej wprost seks. Serio, powiedz trochę miłych rzeczy i zaproponuj.
True Virgin Mobile User: @iEarth: Wielkie dzięki że mnie rozumiesz. Nie będę wtykał tam gdzie tylko mogę bo nie uważam to za normalne. Jestem otwarty i kobiety mnie lubią. Ogólnie to opowiedziałem znajomym w pracy co ona odwalała. Żadna z jej koleżanek nie chciała wierzyć że można być tak poyebaną osobą. Każda mówiła żebym zerwał z nią kontakt bo nie warto się męczyć tym bardziej że mi niczego nie brakuje.
True Virgin Mobile User :): W poniedziałek zerwałem z nią kontakt ostatecznie. Chciała rozkręcić kłótnie o to ze sie do niej znowu nie odzywam. Napisała ze jeśli sie nie odzywam to jest to mój problem a nie jej. Na moje olewcze "okej" język jej sie rozwiązał. Próbowała wyjaśnić swoje postepowanie czyli nie jest w stanie przestać kochać byłego z którym była 4 lata a powiedzial jej żeby spyerdalala. Ona czeka na