Wpis z mikrobloga

To jest ten moment, w którym widzisz mój wpis, patrzysz w kalendarz i już wiesz co się święci - startujemy z kolejną edycją Liczb Miesiąca! Podobnie jak w poprzednim miesiącu tak i teraz będzie można wygrać dwa kubki :) Jeden będzie dla plusujących, drugi dla typujących.

Zasady gry są banalne:
1. Plusujemy ten wpis, bo wśród plusujących zrobię #rozdajo
2. Typujemy tutaj: http://szaloneliczby.pl/listopad-2016/
3. W polu imię/nick wpisujemy: WYKOP

Zgodnie z Waszymi sugestiami trzymam się tego, by pytania były jak najbardziej różnorodne, tak więc ponownie pytań o piłce nożnej jest tylko symboliczna liczba ;) Możecie za to typować wyniki #wyboryusa czy też programów telewizyjnych takich jak #topchef czy #azjaexpress. No i wiele, wiele innych...

Jeszcze słowo o tym jak wybiorę zwycięzców:
Pierwszy kubek trafi do osoby, która zgarnie największą liczbę punktów (w przypadku remisu decyduje czas zgłoszenia).
Drugi kubek trafi do osoby, która zaplusuje wpis tuż przed zwycięzcą tej edycji - czyli dokładnie tak było podczas poprzedniej edycji oraz bingo ;) Po prostu polubiłem łączyć Was w pary ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miłej zabawy!

@SzaloneLiczby - dodaj mnie do obserwowanych, jeśli chcesz być zawsze na bieżąco z konkursami, zwłaszcza że niedługo będzie kolejny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#szaloneliczby #glupiewykopowezabawy
SzaloneLiczby - To jest ten moment, w którym widzisz mój wpis, patrzysz w kalendarz i...

źródło: comment_pDr2zy1LXaY0v0ADtVBbfuXYbvO7rArK.jpg

Pobierz
  • 2