Wpis z mikrobloga

#uberoslo
Odpuscilem sobie jazde na #uber prawie caly tydzien, dzisiaj wyruszę dopiero zarabiać korony. Przyczyn było kilka.
- mocny wpierdor w stalej robocie
- zmiana na lvl 34
- chcialem poswiecic troche czasu różowemu


Dlaczego Uber w oslo nadal jest w szarej strefie i zmiany nie widac? Przecież gdyby tylko chcieli zamknęli by appke i po problemie, ale...

- rząd norweski słucha ludu, gdyby HIV zostal zblokowany, wybuchłyby zamieszki, ludzie wyszli by na ulice i zaczęliby protestowac- a dla rzadu byłby to najgorszy scenariusz.

Jezeli uber zostałby zalegalizowany, #taxi zaczęliby strajkować, pozwalniali by się z pracy i poszli na zasiłek - czyli rząd by także poplynal.

Niestety, Oslo musi znaleść zloty srodek, aby jedna i druga strona byla zadowolona.

Co w tej sytuacji z uberem, jest #!$%@? przeszczesliwy, co jakis czas ma darmowa reklame w mediach, klientow przybywa i hajs sie zgadza.

Co na to kierowcy, mozemy jedynie jezdzic i nie dac sie zlapac. Hajs sie zgadza.

Co na to politi, maja jakis limit lapanek, i z tego co zaiwazylismy to ładują mandaty tym co prubuja jeździć jak zlotowy. Krutko, jezeli łamiesz przepisy zostaniesz zgarnięty. Limit uberowcow wyrobiony, hajs sie zgadza.

Jak narazie pozadek jest zachowany, kazdy jest przeszczesliwy, tylko zlotowy marudzą, ale kogo to interesuje ( ͡ ͜ʖ ͡)

#norwegia #zagranico #emigracja #pracbaza

Co do #tesla
Juz prawie dobiłem do 100k km. Mam jakis dziwny zgrzyt na wysokości przedniej osi, ale 16.11 jestem umówiony na serwis. Mam nadzieje ze do tego czasu nic mi nie odpadnie ()

Tak w ogóle to zapisalem sie w końcu na kurs norweskiego, i jestem pozytywnie zaskoczony poziomem lekcji. Grupa 15osob z czego 4 laski z filipin, 5 osob litwa, lotwa i rosja, reszta nie mam pojecia.
Dostajemy jakies zadania domowe, duzo pracy w grupach, jest mega pozytywnie.

#pokazmorde #pokazrozowegopaska
localgoodness - #uberoslo 
Odpuscilem sobie jazde na #uber prawie caly tydzien, dzisi...

źródło: comment_kLRJgjbG3yLlw9zjzc3JCt59TxMMVmyg.jpg

Pobierz
  • 23