Wpis z mikrobloga

4 036 - 1 = 4 035

Tytuł: Harry Potter i przeklęte dziecko
Autor: J.K. Rowling, Jack Thorne, John Tiffany
Gatunek: fantastyka
★★★★★★★★

Naprawdę daje radę!

#harrypotter #potter #ksiazki #bookmeter #jkrowling

Wpis został dodany za pomocą skryptu do odejmowania. Dzięki niemu unika się błędów w działaniach. Pobierany jest zawsze ostatni wynik.
kurp - 4 036 - 1 = 4 035

Tytuł: Harry Potter i przeklęte dziecko
Autor: J.K. Rowl...

źródło: comment_gCscAc7kGXv07Tw9Oru1yYYC1P3PAfS8.jpg

Pobierz
  • 8
@Crokos Hm. Spodziewałem się na siłę wydanej sztuki scenicznej, która będzie się nędznie czytać (wbrew polonistom twierdzę, że ta forma literacka powinna być jednak przyswajana w teatrze a czytanie ma tyle sensu, co czytanie scenariuszy filmowych zamiast oglądania filmów) i będzie stanowiła jakąś wariację nt. Pottera. Właściwie zerknąłem tylko na parę stron, bo książka nie moja. I wyciągnęło mnie. Jest klimat Pottera, są postaci, które pasują mi do pierwowzorów, jest względnie sensowna
@Crokos Miałem na myśli, że miałem zamiar przeczytać parę stron, ale wciągnęło mnie i przeczytałem całość. Możesz więc do woli spoilować, choć, z uwagi na postronnych obserwatorów, użyj może dostępnych tu narzędzi do ukrywania spoilerów. Ciekaw jestem Twoich obiekcji.
@kurp: widocznie nie ma żadnych wyłącznie czysty hejt
Zgadzam sie w pwlnii 100% pottera w potterze plus ten problem w kontaktach syna z ojcem nie rozwiazywany na latwizne nawet do ostatnich,stron. Ta ksiazka ma moc i uwazam ja za bardzo dobra( ͡° ͜ʖ ͡°)