Wpis z mikrobloga

#emigracja #internet #szkocja

Halo Mirki, Wlasnie bede zmieniac dostawce internetu, poniewaz moj obecny TalkTalk strasznie wali mnie w rogi i znowu podwyzsza oplaty. Obecnie place 30f z line rental i rozmowami do Polski i szalowe 14mbps... wyszukalem ze najlepiej w tym momencie wychodzi fibre 76mbps od vodaphone za 28f w tym line rental takze taka sama cena jak teraz place tylko o nie lepsza przepustowosc. Ma ktos moze tego dostawce i moze cos powiedziec jak internet hula od niego ? Pozdro
  • 23
@trustME: warto zadzwonić do nich i zapytać się czy mogą zrobić price match bo vodafone Ci oferuje za 28 funta 76mbps i co oni mogą zrobić. Jak Ci podadzą cenę że strony to im podziękuj
@PanBulka: @trustME: @johnmorra: Ale szkocja to jest wieś technologiczna, nie ma co porównywać z Londynem. W Glasgow (niby metropolia) też niestety lipa, mam 40mb/s za 28f ze Sky`a (nie mogę Virgin) i w sumie jestem zadowolony ale kiedy przyjechałem tu z miasteczka w Polsce zrobiłem niezłą rybkę na ceny i prędkości internetu "na zachodzie" ;).
@blacktyg3r: ja tez wlasnie nie moge wyjsc z podziwu jak porównuja Polske z UK jesli chodzi o predkość internetu (nie mowiac juz ogolnie o ich nastewieniu do nowych technologi i zmian bo to inny temat...) moja matka ma jakis pakiet bida z UPC, telefon tv i net 30mb za 50zł tylko. jak zawsze jestem w domu to jestem w szoku, że tak to ładnie śmiga