Wpis z mikrobloga

@johanneskate1 @steryd
Nie sądzę, że na początku 2017 roku. Netflix zamówił 12 odcinków, podzielonych na 2 części. Ta druga będzie wydana jako sezon 4. Nie znalazłem nigdzie informacji kiedy dokładnie, ale najwcześniej w kwietniu 2017 roku, bo jeśli liczyć te 12 odcinków jako jeden sezon to Netflix, gdy dzieli tak odcinki (jak The Get Down, czy The Ranch) to odstęp pomiędzy nimi wynosi jakieś 6 miesięcy (The Ranch miało premierę w kwietniu,
@steryd: Wypuszczają całość, kolejne 6 odcinków to sezon 4., bo przy tych najnowszych na Netfliksie nie ma nic o tym, że jest to część 1. jak to jest przy The Ranch i The Get Down.
@RoHunter: Moim zdaniem dopiero za rok, w przypadku The Ranch i The Get Down to są dwie części jednego sezonu, dlatego tylko 6-miesięczna przerwa. Natomiast kolejny sezon to chyba zawsze min. rok, tym bardziej, że oni jeszcze nie zaczęli robić tych kolejnych 6 epizodów, produkcja ma się zacząć dopiero pod koniec tego roku, nie sądzę, żeby wyrobili się w 4-5 miesięcy. Dla porównania takie The Get Down było już w całości
@Templar: Dlatego, napisałem, że "najwcześniej" w kwietniu, ale szczerze mówiąc to najbardziej prawdopodobny termin to zdecydowanie koniec 2017 roku. Wszyscy (oprócz sporej liczby mirków) określają następne 6 odcinków jako sezon 4.
@RoHunter: Teraz sprawdziłem kiedy zaczęli robić ten obecny 3. sezon - początek stycznia. A produkcję 4. sezonu planują właśnie gdzieś na końcówkę grudnia, tak że moim zdaniem dokładnie za rok, w październiku zobaczymy kolejne epizody.