Wpis z mikrobloga

#nauka #pwr #pomocy #rysunektechniczny
Witam rozpocząłem niedawno naukę na pwr na inżynierii środowiska, kierunek całkiem spoko, z niczym nie mam problemu jeśli chodzi o matmę i resztę przedmiotów, ale pojawia się mały problem z rysunkiem. Wykładowca bardzo slaby jeśli chodzi o tłumaczenie co i jak, w książkach tez próżno szukać jakiegoś sensownego wytłumaczenia. Zdaje sobie sprawę z tego ze nie jest to jakieś bardzo trudne ale nijak nie wiem jak się za to zabrać, jeśli ktoś byłby wstanie mi pomoc z 2 zadaniami i ewentualnie wyjaśnić, to chętnie się odwdzięczę (na pewno się jakoś dogadamy). Tak wiec jeśli ktoś miałby odrobinę wolnego czasu okolo 19:30 ew. 20 to zapraszam na pw. podam Skype i się pouczymy.
Z góry dziękuje wszystkim za zainteresowanie tematem i przepraszam za swoją ułomność względem tych szatańskich kresek (,)
danzaxkuduro - #nauka #pwr #pomocy #rysunektechniczny
Witam rozpocząłem niedawno nau...

źródło: comment_BFofjgBdiqlbDQ9dZMCpyCVNzLOCoJYY.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@jakosdajerade: XD beka ogolnie bo jedyne z czym mam problem to ten #!$%@? rysunek i jeszcze z chemia bedzie przypal ale to chyba jakos ogarne a sie nigdy w zyciu bym nie spodziewal ze jakies kreski mi sprawia taki klopot, dobra #!$%@? sad i swiat ide spac jutro na przypale albo wcale, narazie mirkoqmple
  • Odpowiedz
@MrExpendable Mialem przyjemność wykładów z Eichlerem. Zakręcone to wszystko było jak słoik, ale jego tłumaczenia dawały wtedy radę. Jeżeli ten serwis jest czynny nadal to warto skorzystać. Za moich czasów było jeszcze słynne ksero w A0, gdzie można było dostać masę rozwiązanych zadań z kresek, ale niestety, zamknęli im interes za kserowanie książek i skryptów.
  • Odpowiedz