Wpis z mikrobloga

@twisterro: @Ragnarokk: Da radę WC zrobić na poziomie hard? Ma to w ogóle coś do rzeczy? Próbuję właśnie Ottomanami (gram w wersję sprzed ostatniego patcha) ale nie wydaje mi się żeby miał być sukces. Jakieś wskazówki macie? Np. kolonizację brać obowiązkowo czy da się ją pominąć?
@Akwer: Dac sie da, atwix robil Jangladeszem. Ale raczej nie nasza liga. Ja kolonizacje biore pod koniec. Podbijanie w Ameryce jest smiesznie proste i nie kosztuje ADMow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ragnarokk A podbój Europy jak najszybciej czy przeciwnie - na koniec? Bo z jednej stronie łatwiej by było wjechać na koniec nie martwiąc się już o AE w ogóle a z 2 strony forty wtedy utrudniają życie ostro.
@Akwer:
Ok, powiem tak.
Ottomanami próbowałem parę razy i raczej średnio mi wychodziło dobrze zacząć i często wpadałem w koalicję na początku 16 wieku. Z tego co widzialem to ludzie którym się udawało relatywnie szybko robili desant na Hiszpanie i potem na Francje - tam AE nie jest problemem, a zwłaszcza Hiszpania z początku jest dużo słabsza niż później, gdy już debilni królowie zczezną, a Aragonia się wchłonie. Co do fortów