Wpis z mikrobloga

Mirki/Mirabelki! Mam teraz mega duzo trenigow w tygodniu 2xstojka 2xbjj +bieganie, mam zbilansowana diete nisko na weglach tylko wrzucam jakies po treningach ale mam ewidentnie problem z regeneracja, spie po 8 h a i tak budze sie zjechana, wczoraj mialam jakas godzine z praca nog miedzy drabinka itd, zwykle bylo to meczace ale jakos szlo, wczoraj lapaly mnie takie skurcze ze fuuuuuck.Nigdy supli nie bralam itd. uwzgledniam w planie czas na regeneracje, stad moje pytanie co ma wjechać? Multiwitamina czy co polecacie ? #mikrokoksy #suplementy
  • 24
@hannybunny: Ja przy wysokim obciazeniu wysilkiem tlenowym nie jestem w stanie sie zregenerowac na niskich weglach (czyli nawet na tych 100-200g). Niskie wegle OK jezeli jest to trening silowy ktory trwa do tych 2h. Jak np mam wyprawe rowerowa gdzie jade te 6-8h dzien w dzien przez tydzien to przy takiej diecie nie jestem sie w stanie zregenerowac, nie mam sil. I nie jest to kwestia adaptacji, bo na LC bylem
@bst: Problem polega na tym że muszę zejść z body fatu trochę, zamiast potem aż tak sę docinać z wody a mam taki organizm że po tygodniu wysokich węgli jest mnie 1,5 razy więcej :(
@hannybunny: Kobiety tak maja ze lapia wode, ustal sobie diete te 2g bialka, 1.5g tluszczu i dobij weglami do poziomu kalorycznosci jaki potrzebujesz. To ze zlapiesz wode, no zlapiesz, pozniej sobie zjedziesz z weglami to zejdzie. Przed treningiem mozesz schrupac salbutamol (ale uwaga na skurcze), to bezpieczny dla kobiet srodek. Co do multiwitaminy, mozesz sprobowac kupic olimp multimineral multiwitamina i podjesc. Wagi nie zmieni ale moze poprawic troche samopoczucie jezeli jestes
Przecież piszę, że za małe dawki to ma żeby działało. Więcej nikomu rad nie udzielam. Sam miałem problemy z magnezem. Daje ci gotowe rozwiązanie na tacy, bez straty kasy i czasu, coś co działa, a i tak sto pytań. BTW wywal to cardio z treningu. Nic to tłuszczu nie pali, a podbija tylko kortyzol.
@bst: powiem tak, waga to nie jest mój priorytet, z tym sobie mogę dać radę docinając przed walką/sparingiem, chodzi mi bardziej o to żeby ograniczyć właśnie to wyczerpanie. Tak własnie myśłam żeby wrzucić multiwitamine, babeczka w aptece dała mi aspargin czyli +350 mg potasu i + 102 mg magnezu, jak będzie za mało to skorzystam z rady kolegi i chyba rzeczywiście podniose te węgle bo prawdopodobnie masz racje co do zwolnionej
@majkelr: super obczaje, bjj wymaga głównie siły, to walka w parterze więc masz rację ale moja stójka wymaga tego żeby rozwinąć wytrzymałość, stąd interwały, zresztą jak zawsze są różne szkoły, jeżeli mój trener boksu któremu ufam mi coś zalecił a ja od dłuższego czasu widzę że to działa, to będę to stosować :P