Wpis z mikrobloga

Mama mojej koleżanki pracuje w szkole. Jakaś podbaza, czy tam gimbaza. Jakiś czas temu dostała list z kuratorium o tym, że w szkole, jako placówce państwowej, jest zakaz promowania Halloween. Jedynie na lekcjach angielskiego nauczyciele mogą powiedzieć, że jest to tradycja obchodzona NA ZACHODZIE i tylko NA ZACHODZIE dzieci przebierają się i zbierają cukierki.
#dobrazmiana #bekazpisu
  • 166
@coolwasc jestem dorosła i nie, nie rozumiem. Sama nie jestem zwolenniczką Halloween, bo tak jak kolega napisał wyżej, u nas jest to na siłę i bezmyślnie skopiowane na zasadzie "co hamerykańskie, to dobre". Ale błagam, nie wymagajmy takiego myślenia od 10latka, który po prostu chce się przebrać i bawić z rówieśnikami.
@UndaMarina mam wrażenie, że niedługo pojawią się na ulicach billboardy z napisem "1,2,3, SMUCIMY SIĘ!"
  • 2192
@matowoszary tak, zakażmy dzieciom mozliwowci zabawy w tym smutnym jak #!$%@? kraju. No bo Wszystkich Świętych to takie wesołe święto. Najpierw do kościoła a potem na cmentarz znicze zapalać. Nie daj Boże żeby dzieci chciały się bawić a nie uprawiac gimbopatriotyzm. Bo wtedy przyjdą kosmiczne pedały i zamienio Polske katolicką w galaktyczną stolicę homoseksualizmu