Wpis z mikrobloga

@Mesk: przerażające, że tacy szaleńcy bujają się po świecie... nikt nie napisał jeszcze o kierowcy tego nieszczęsnego tira. Mimo, że nie zawinił, rana długo się nie zagoi....
  • Odpowiedz
Wygląda trochę tak, jakby to on ją zabił jakimś tępym narzędziem, a następnie zapakował dzieci do auta i rozbił się o tira.


@Mesk: Już ci się detektyw włączył? Jeszcze nic nie wiadomo ale wy już wiecie. Nie ma sensu opierać się na tym co pisze gazeta.
  • Odpowiedz
@Mesk: @ZajebbcieTrudnyNick: Przerażający jest fakt, ze możesz z kimś spędzić pół życia, trójka dzieci to nie takie hop siup, spora decyzja, zwłaszcza dla kobiety, i cały ten czas nie wiesz, ze żyjesz pod jednym dachem z psychopatą z opóźnionym zapłonem, który cię #!$%@?, bo może zupa była za słona, a potem zapakuje twoje dzieci do auta i #!$%@? się z nimi pod tira, żeby nie wiem co i komu udowodnić.
  • Odpowiedz
Zabij żonę

Pakuj dzieciaki do auta i idź się #!$%@?ć z rozmachem

Jesteś upośledzony na tyle, że nawet nie potrafisz się zabić i przeżyłeś

Zostajesz warzywem

Do końca życia siedzisz na wózku inwalidzkim i srasz pod siebie cały czas myśląc o tym, że zabiłeś swoją żonę i dzieci.


Nie życzę tego.

#takbycmoglo
  • Odpowiedz
@Nightshade: #!$%@? akcja, niemniej dzieci wciąż szkoda.

Przypomina mi się sytuacja sprzed 3 czy 4 lat z Wrocławia gdy gość zabił żonę, dwie córki, dwa koty i na końcu siebie. Rodzina nie pozwoliła na wspólny pochówek z typem więc wywieźli go do jego rodzinnej miejscowości.
  • Odpowiedz
@Vydra najlepsze jest to że akurat byłem w bloku obok i słyszałem jakiś krzyk (brzmiał jak ujadajacy pies) trwał dosłownie chwilę a rano dowiedziałem się co tak właściwie się tam w nocy #!$%@?
  • Odpowiedz
AKTUALIZACJA, środa godz. 15.30 Prokuratura potwierdza, że kobieta znaleziona wczoraj w mieszkaniu przy ulicy Konarskiego w Zgorzelcu została zamordowana! Po sekcji zwłok wiadomo już, że śmierć nastąpiła poprzez czterokrotne zadanie ciosu tępym, kanciastym przyrządem. W mieszkaniu, w którym znalezione zostało ciało Agnieszki W., zabezpieczono narzędzie, przy życiu którego kobiecie prawdopodobnie zadane zostały śmiertelne ciosy.
  • Odpowiedz
  • 0
@trailer różnica między szaleństwem a normalnością jest bardzo mała. Wystarczy ciąg niepowodzeń lub jakiś zdarzeń koszmarnych w skutkach i człowiek psychicznie podupada. Nigdy jak byłeś wkurzony nie miałeś ochoty #!$%@? tego wszystkiego i nara? To pomysl sobie ze ten człowiek mógł mieć 1000 razy gorzej i stąd jego działanie. Co nie zmienia faktu że jeśli to prawda to jest mordercą i stanowczo trzeba potępić
  • Odpowiedz