Wpis z mikrobloga

@l-da: no się obawiam tylko żeby nie przesadzić :< ogółem to bym je potraktował woskiem i pochodził, ale mam moz\liwość wymiany na inny rozmiar i nie chcę się wkopać z za małymi butami (,)
@xDrope: #!$%@?, od kiedy buty dobiera się na szerokość? Dobierasz zawsze na długość bo ci się magicznie nie wydłużą a na szerokość zawsze się rozbiją, chyba że kupujesz baletki a stopy masz jak Shrek to wtedy sorry i zmień rodzaj buta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rzeznikmocy: Od zawsze dobiera się buty na odpowiednio szerokim (albo wąskim) kopycie, a przynajmniej sensowne jakościowo obuwie które występuje w różnych opcjach tęgości.
@xDrope: Cisną trochę czy mocno? Zawsze możesz wrzucić mokrą skarpetę na prawidło i na buty. Tylko ona nie ma być taka mokra że wykręcasz z niej wodę, bardziej wilgotna - jak po niezłym wirowaniu w pralce. Jak mocno - szewc na rozbijanie, ale może trochę zdefasonować but.
@Xune: Trochę. Rozmiar mniejszy mocniej. Rozmiarówka ich jest do dupy, kozaki od nich rozchodziłem i dobrze, że to miały być buty do wełnianych skarpet, a półbuty w tym rozmiarze wyglądają na mniejsze. Na długość nigdy bym butów nie dobrał, bo mam szeroką stopę. Wezmę te trochę ścisłe. Da się ewentualnie je potem jakoś |zmniejszać" gdyby rozchodziły się za bardzo? Dodam, że one są ścisłe już po tym jak potrzymałem trochę w
@xDrope: Jeśli by Ci się rozeszły za bardzo to co najwyżej można dać im wkładkę całościową (podpytaj szewca, nie pamiętam czy daje się płaskie czy z pelotą metatarsalną), może też zapiętki - ale one nie od tego są.