Wpis z mikrobloga

#niebieskiepaski na #tinder kolejna laska która na mnie leci oświadczyła, że nie zamierza mieć nigdy dzieci. Obejdę się smakiem, ale ten problem dotyczy wielu mężczyzn - żenią się a żona stwierdza że nie będzie dzieci i #!$%@?.
Co sądzicie o prezerwatywach, które przepuszczałyby plemniki? Na przykład tylko plemniki X - kobiecie będzie łatwiej oswoić się z córką. Czy gdybyście mieli do nich dostęp i byli w takiej sytuacji skorzystalibyście, czy pozostali przy tradycyjnych metodach (upicie żony i wstrzyknięcie nasienia strzykawką)?
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 18
@Bzyko: niektóre laski tak mają, że od tego zaczynają rozmowę: "nie przeszkadza ci, że jestem feministką, wege i nie chcę mieć dzieci"? Niektórzy traktują tę aplikację jak serwis matrymonialny a nie aplikację do szybkiego bzykania.
A że jestem widać atrakcyjny, to chcą mnie usidlić.
Najłatwiej spławić takie stwierdzając, że mogą mnie złapać na gówniaka. Albo że kobieta powinna być matką, inaczej nie jest kobietą.
@kubica941: i tu się mylisz -od
@Bzyko: garstka, ale to zawsze ryje banię jak feministka nietolerująca nietolerancji mówi ci, jakich ludzi nie należy szanować (chorych psychicznie, starszych itd).
I to najlepsze - zarzuty, że za mało staram się ją rozbawić rozmową, a przecież jestem mężczyzną i to mój obowiązek się starać. Feministki:)
IMHO - lepiej wymaluj się pastą do butów i idź na spotkanie partii Razem. Wtedy je bierzesz jak chcesz, a jak nie będą chciały ręki