Wpis z mikrobloga

Początek października - portal Wykop.pl oficjalnie popiera #czarnyprotest, opowiadając się po stronie kobiet, na głównej stronie pojawia się stosowny manifest.

Koniec października - portal Wykop.pl organizuje #ama z byłym gangsterem, który wprost opowiada, jak to dziewczyny z jego burdeli miały obowiązek ciągnięcia mu druta oraz oddawania się, kiedy tylko chciał, bo inaczej brał siłą.

Brawo, panie @m__b.

#wykop
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Venro: Ale wiesz, ze jak zrobisz AMA o tym jak wyciągałeś kota spod kanapy i odpowiednia ilość wykopie to będzie na głównej? Co wypok popiera wyciągnie kotów spod kanapy?

Jasne jest w całej akcji coś #!$%@? - konkretnie posty na fb, o ile są prawdziwe. Ale wypok "organizuje" AMA w takim sensie, że JEST NA STRONIE. Tyle. Nie ma plakatu promującego, nie ma podświetlenia, nie ma "treść sponsorowana". Ot jest.
  • Odpowiedz
@Naxster: Dlatego z takim entuzjazmem oficjalne konto Wykopu na Facebooku zaprasza do wzięcia udziału w AMA, a właściciel i jedna z najbardziej znanych użytkowniczek/pracownik portalu piszą o tym z pozycji własnych profili na portalach społecznościowych, czyli de facto promują to wydarzenie również jako osoby prywatne?
  • Odpowiedz
@Venro: To co robią na własnych profilach może nas żenować denerwować, ale nie jest ściśle związane z serwisem. Chyba, ze padną tam okreslenia jak "cała załoga" itp ale nawet one mogą być osobistymi opiniami.

Co do strony na fb, to tam jest ogłaszane... wszystko co wpadnie moderatorowi do głowy.
Niedawno był post "uważajcie mirki" o znalezisku w sprawie zatrzymań o piractwo. To co, wykop propaguje piractwo?
Widzę też post o
  • Odpowiedz
@Venro:

no halo jak to tak dlaczego wykop popiera inicjatywy których ja osobiście nie popieram??? halo wykop przecież ja tu jestem najważniejszy i wszystko ma być tak jak ja sobie zażyczę??? pzdr
  • Odpowiedz