Wpis z mikrobloga

@jack-lumberjack

przecież ci od allahakbarów to wasi milusińscy kurde pupile.


tak, uwielbiamy muzułmanów. Sam zaprosilem trzech uchodźców i przez ostatnie dwa miesiące zgwałcili mnie tylko 3 razy!

Ładnie zapielegnowany chochoł. I pomyśleć że masz dzieci...
Ładnie zapielegnowany chochoł


@Ofacet: nie chochoł, tylko fakt. nie wiem czy podpisujesz się pod tagiem neuropa i mam to gdzieś. Fakt jest taki, że "użytkownicy" tego tagu zrobili bardzo dużo dla propagandy proimigranckiej i to tej bliskowschodnio afrykańskiej, podczas gdy jednocześnie szydzili z Polaków emigrujących do Niemiec, czy Anglii. Zaprzecz.
@jack-lumberjack
Och jakie to urocze.
Klasyczne uprzedzenie potwierdzenia.
Neuropek walczy z mowa nienawiści nakierowana na muzułmanów -> że kocha ciapatych i promuje sprowadzanie ich do kraju.

Neuropek śmieje się z widocznej patologii wśród Polaków na wyspach -> szkaluje wszystkich emigrantów

Poza tym byłoby to trochę głupie, biorąc pod uwagę że wśród neuropy są też ludzie mieszkający na wyspach.
@Ofacet: i to ty mi zarzucasz "pielęgnowanie chochoła"? Nie ośmieszaj się bo albo doskonale wiesz o czym pisałem i idziesz dalej w zaparte prowokując dalszą dyskusję, albo jesteś ślepy na to co piszą/pisali niektórzy przedstawiciele neuropy.
Ponieważ to mój wpis, ja tu jestem OPem to ja kończę tę dyskusję. Ciao pa. Nie mam ochoty odpowiadać na twoje prowokacje.
@jack-lumberjack:

Nie mam ochoty odpowiadać na twoje prowokacje.


Żebym ja jeszcze próbował Cię prowokować.

doskonale wiesz o czym pisałem


Tak, o tym że ktoś, gdzieś, napisał coś co się zgadza z tym co powiedziałeś. Natomiast nie przytoczyłeś żadnego dowodu na to a ja sam nie pamiętam aby ktokolwiek z rzekłbym... bardziej prominentnych przedstawicieli neuropy coś takiego powiedział.

idziesz dalej w zaparte prowokując dalszą dyskusję


Rozumiem że ten fragment to taka forma
idziesz dalej w zaparte prowokując dalszą dyskusję

Rozumiem że ten fragment to taka forma wywrócenia stołu z szachami i stwierdzenia swojej wygranej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ofacet: serio? Pogrążasz się tylko.
@jack-lumberjack:

nawet nie mogę mu powiedzieć, że to nie o tego boga chodzi


To wstyd jak #!$%@? nie wiedzieć, że to właśnie O TEGO boga chodzi. Islam to religia żydów i chrześcijan przeniesiona na grunt arabski. Oni też wierzą w mojzesza i jezusa, ale dla nich ważniejszym od nich prorokiem jest mohamet, dlatego właśnie, że przyniósł ich religię arabom.