Wpis z mikrobloga

Popis wysokiego poziomu #cdaction / Retro / redaktora #psxextreme. Pamiętajcie pecetowcy, następca #baldursgate wyszedł tylko na konsolę (co sugeruje poniższy cytat), a druga część i dodatek do niej na PC (nazywane wraz z jedynką trylogią dzieci Bhaala) to tylko iluzja, fatamorgana ( ͡º ͜ʖ͡º)

Po co konsolowcy biorą się za jakiekolwiek publikacje o grach w ogóle, skoro nie posiadają o nich pojęcia? Autor zapewne nie wiedział ile części miała seria BG, ale na pewno pamiętał ile miał obwodu* Marcus Phoenix w pierwszym Gears of War (ʘʘ)

* oczywiście bicepsa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rpg #crpg #gry
wielooczek - Popis wysokiego poziomu #cdaction / Retro / redaktora #psxextreme. Pamię...

źródło: comment_3cCTijMFnonDVYwcn8DKDzX8zYdj5339.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Ofacet: Koleś od konsolowego magazynu twierdzi, że po BG1 wyszedł od razu konsolowy spin-off i to była właściwa kontynuacja sagi. Albo wykazał się naprawdę kiepskim warsztatem pisarskim, albo czystym dyletanctwem (bardziej prawdopodobne).
  • Odpowiedz
@wielooczek: To jest dramat, ale tego się spodziewałem (w poprzednim, tzn. 11/2016 numerze CD-Action na przykład wypisali głupoty o Tormencie). Pewnie pierwszy numer Retro też bym kupił, ale skoro zmuszają do kupowania CD-Action to podziękowałem. Lipa, że już nie ma konkurencji i ten magazyn stał się monopolistą na rynku. Ja rozumiem, że przy tej objętości mogliby nie znaleźć tylu weteranów (choć BG akurat jest młodą grą, nie ma nawet 20 lat),
  • Odpowiedz
@wielooczek: przecież wszyscy dobrze wiedzą, że po Baldurze jedynce pojawiła się kolejna część BG Dark Alliance tylko na konsole PlayStation i sprzedała się w milionach egzemplarzy. Później wydano jakieś BD Cienie Amm, ale pctowcy piratowali grę na potęgę i Bioware poszło przez to z torbami. #takbylo
  • Odpowiedz
@wielooczek: W tej branży to całkiem normalne; dziennikarze zajmujący się grami komputerowymi to z reguły młode osoby; starsze po prostu po pewnym czasie są wyczerpane tematem gier, i nie bawi ich już to tak jak kiedyś. A pisać poważnie o współczesnych grach AAA naprawdę ciężko, bo większość operuje na identycznych schematach.

Więc młodzi zawsze kiedy piszą o takich starociach (nawet jak to perełka i klasyka), posiłkują się wikipedią; a że nie
  • Odpowiedz
@Darnath: omg, wszedłem sobie na Insimilion i takie tytuły wiadomości widzę na stronie tytułowej:

Kompletne wydanie MGSV

Nowy trailer do gry Rise of the Tomb Raider oraz zawartość edycji kolekcjonerskiej

Kolejny Tekken nadciąga!

LEGO Harry Potter Collection na PlayStation 4 w planie wydawniczym firmy Cenega

Rekordy Dying Light


Co tam się stało?! o.0
  • Odpowiedz