Wpis z mikrobloga

Filmik, który powinien obejrzeć sobie każdy 'wykopowy #programista15k' z przerośniętym ego, który na pytania pod tagiem #programowanie w stylu 'nie podoba mi się moja praca chce zostać programistą', albo 'jak się nauczyć programować od czego zacząć' opowiada zapomnij nie masz szans, jesteś za stary, trzeba zaczynać w wieku 10lat, nawet nie zdajesz sobie sprawy jakie to trudne, zapomnij. Filmik również godny polecenia każdemu z branży it oraz osobom chcącym zacząć programować
Muzulmanin - Filmik, który powinien obejrzeć sobie każdy 'wykopowy #programista15k' z...
  • 10
@Carmine: matma się przydaje ale pytanie jakie wycinki
Ciebie interesuje algebra Realacji na zbiorach
i np to że Relacja to podzbiór iloczynu kartezjańskiego skończonej liczby dziedzin prostych
co w skrócie daje nam O(n^m) gdzie m to ilość dziedzin jeśli się nie mylę
@Muzulmanin: Tylko #!$%@?ą te wszystkie przemowy, zwłaszcza gdy prowadzący stara się śmieszkować. I co chwila... "I will tell you a little story... I was...bla bla bla". #!$%@? ideologiczne dla gimnazjalistów, tymczasem 99% zarabia jakieś marne grosze. Średnia poniżej 50k w UK i Niemczech a konferencje tak jakby rozchodziło się o poważne sumy.

Firmy przekonują, że każdy może zostać programistą tak aby klepaczy kodu było jak najwięcej na rynku to wtedy firmy
@Muzulmanin: Oddaj mi moje 35:50 życia zmarnowane na ten film ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dużo #!$%@? w tej prelekcji.

Dwie rzeczy mi się spodobały - uświadomienie słuchaczy, że większość ludzi jest przeciętna w tym co robi i żeby dojść do czegoś w jakiekolwiek dziedzinie, trzeba #!$%@?ć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

'Trzeba walczyć z mitem, że programowanie jest trudne, nie dla każdego i trzeba