Wpis z mikrobloga

#mirkokoksy przegląd diety plis

1.
100g owsianych górskich + 4 jajka + banan + 20g białeczka
2.
100g chlebka razowego zytniego na zakwasie + 120g kurczaka ( 120g bo jak dam wiecej to zaczyna sie skażenie środowiska gazami ;( ) + jakies ważywka
3.
120g kurczaka + 150g ryżu białego + 10g oliwy z oliwek + warzywka
4.
120g kurczaka + 300g ziemniaków + warzywka
5.
Jajecznica/jajka gotowane z 5 jajek + chlebek do tego aby wchodziło lepiej

Ogólnie kcal nie licze. Jest chyba z 3500? Wpadnie od czasu do czasu jakiś czit.

Trening :

Pn klata+bicek
Skos góra 4s 6-8p
Płaska 4s 6-8
Wyciskanie hantli 3s 10p
Rozpiętki 3s 12-15p
Uginanie sztangi łamanej na bica 3s 12p
Chwyt młotkowy 3s 10p
Modlitewnik 3s max

Sr plecy+triceratops
Martwy ciag 4s 6-8p
Wyciag do klatki 4s 6-8p tutaj co trening zmieniam raz za kark, raz do klaty, chwyty inne itp
Wiosłowanie 4s 8-10p
Francuskie za głowe 3s 12p
Sciaganie linek 3s 10-12p
Dodatkowe cwiczenie zalezy co mi sie podoba na tricepsa
Piatek barki + nogi

Wznosy przodem 4s do 15p
Wznosy w opadzie 4s do 15p
Wyciskanie francuskie 4s 6-8p
Przysiad 4s 6-8p
Prostowanie na wyciagu 3s do 12p
Łydki/wykroki na zmiane 3s max

Jest coś według was do zmiany? Kurde praca mnie troche męczy, mało snu albo słabej jakości ten sen i jakoś tak nie idzie jakbym chciał...

#silownia
  • 26
  • Odpowiedz
@Major_Kogz: Wrzuć to sobie mireczku do myfitnespal i zobacz jakie makrosy Ci wyszły. Wtedy stwierdzisz czy musisz coś zmieniać.... Ja nie wiem jak Ty dajesz radę tyle ryżu zjeść na raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ciechan666: @Major_Kogz: ja też na miękko jem 150g ryżu i tak 3 razy dziennie.
protip: ryż basmanti zamiast białego i gotować 8 min zamiast 10 min taki trochę al dente jest, ale dużo mniej wody nabierze i objętościowo jest go mniej, nie pęcznieje tak jak biały
  • Odpowiedz
@Major_Kogz: Ja bym dorzucił jakiś makaron razowy (np. Fussli z Lidla jest git), nieśmiertelną kaszę jaglaną, jakieś orzechy włoskie do śniadania, masło orzechowe (takie porządne - 90 i więcej procent), indyka, czasem jakiegoś steka z polędwicy, masło (powyżej 82% tłuszczu), mógłbyś dać tam sobie do jajecznicy suszone pomidory w oliwie (możesz podsmażyć je najpierw na patelni na tej oliwie w której są - oczywiście z umiarem). Możesz dołożyć też do tego
  • Odpowiedz
@Major_Kogz:
Przed treningiem możesz walnąć sobie też np. taki zestaw:
150 g Mango, 250 g Melona, 120 gramców banana, zalać to szklanką mleka i zblendować. Smakuje zajebiście i masz tam 419 kcal, w tym 12g białka, 77g węgli, 9g tłuszczu i niestety aż 68g cukrów. Ale ja po tym mam na treningu dobre jebnięcie :-)
  • Odpowiedz