Wpis z mikrobloga

Mirabelki, Mirki! Pisałem Wam parę dni temu, że zadebiutuję w nowym aucie. No i stało się :) Dziś leciałem jako zerówka na KJS (drogowym) w Raciechowicach. Samochód: Opel Astra GSI. Mocny, krótka skrzynia, szpera - dla mnie same nowości. Próby - najpierw mokre z błotem, potem przesychały, ale nadal z dużą ilością syfu... Na prawym mój #rozowypasek (tak, pakiet bordo kupuję na allegro), który po raz pierwszy pilotował.

Spełniłem marzenie. Naprawdę. Pojechałem starszą, ale profi rajdówką. OK - to zerówka, ale... no wiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Z czego jestem naprawdę zadowolony. A najbardziej z tego, że auto całe, a w takich warunkach jeździłem po raz pierwszy. Z tyłu głowy miałem jednak cały czas, że właściciel jutro ma testy, a za tydzień poważniejszy rajd :)

No cóż... trochę #chwalesie, zobaczcie jak kręciłem kółkiem. Mam nadzieję, że nie zmarnuję Wam tych 2 minut życia, choć domyślam się, że raczej Was to nie zachwyci :)

#rajdy24 #rajdy #samochody #motoryzacja #opel
gabrally - Mirabelki, Mirki! Pisałem Wam parę dni temu, że zadebiutuję w nowym aucie....
  • 14