Wpis z mikrobloga

Mirki, poradźcie. Złamałem wczoraj dość poważnie mały palec ręki (jak widziałem na zdjęciu to w kilku miejscach i to wzdłuż kości chyba - jakby się rozszczepiła). Lekarz w szpitalu założył mi szynę i mam czekać tydzień na konsultację z chirurgiem... do tego czasu mi się przecież nieco zrośnie ta kość, a jak krzywo to będą łamać znowu. Myślicie, że to długi czas oczekiwania? Czy może lepiej lecieć gdzieś prywatnie szybciej? I pytanie do ludzi z podobnym przypadkiem - jak wyglądało wasze leczenie i jak długo? Pracuję przy komputerze głównie i ciężko się teraz pisze i korzysta z myszki. Dodatkowo podpisuję sporo papierów także też wychodzi koślawo, więc na czasie mi zależy niestety...

#choroby #chirurgia #pytanie #leczenie
  • 5
@jannekk: a jak długo to musiałeś nosić? Bo rozumiem, że żadengo drutu Ci nie wstawiali?

@pukenstein: @babisuk: #!$%@? Panowie, chyba kończę z siatkówką... przy bloku gość mi przypieprzył z całej siły w łapę i mi się chyba kość rozszczepiła na kilka kawałków (przynajmniej tak było na RTG widać) -.- dali mi taką prowizoryczną szynę i mam dopiero w czwartek iść do chirurga na konsultację, bo takie są terminy. Ciekaw