Wpis z mikrobloga

Już sie staruchy wredne gapią bo nie ustępuję miejsca w autobusie. Ni chuya nie ustąpię, mają siły przed ołtarzem stać to i w autobusie postoją. Mam protezę kolana babo i będę wiózł dupę na siedząco.
#niewiemjaktootagowac
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Stefanson: Znam ten uczuć. Wystarcza zwichnięta kostka i stanie odpada. Celowo jedziesz na dworzec, by mieć miejsce siedzące, a stare baby wsiadają na przystankach i się lampią, żeby ustąpić. Takiego wała.
  • Odpowiedz
@AchtKommaAcht: Starszy człowiek starszemu człowiekowi nierówny. Są takie baby, które po kościele potrafią jeszcze przez godzinę stać gdzieś i plotkować, zajść do Biedronki, wyjść z dwiema siatami i stać z nimi przez pół godziny , by innej przekazać podkoloryzowane przez siebie, nowo zasłyszane ploty. Ja już zbiorkomami nie jeżdżę, ale jak jeździłem, to po czasie człowiekowi wyrabia się umiejętność rozróżniania starszych poczciwych lub cokolwiek normalnych od starych p--d, które powinny
  • Odpowiedz
@Pieseu: ale guzik mje to obchodzi szczerze mówiac na co ona piniondze wydaje... jej piniondz jej sprawa, a nie nasza. Gdybym miał nogę w gipsie czy jakieś problemy z kolanem, zawroty głowy to też bym nie wstał.. ale jak widze kobitke 70 lat to z jakiej racji ja mam siedzieć, a ona ma nademną stać?
  • Odpowiedz
  • 1
@AchtKommaAcht: Rozumiem, kiedyś też byłem grzecznym chłopcem, przestałem odkąd przekonałem się jakie wredne babska mamy tu w #gdynia. Jeszcze gdy o kulach chodziłem to boleśnie odczułem tutejszą znieczulicę. Parę razy musiałem jechać czy to do przychodni czy apteki, tylko raz, młoda pani ni ustąpiła. Dla porównania w takiej #warszawa wygląda to super! Byłem o kulach w szpitalu na Szaserów - zawsze siedziałem w tramwaju, mimo
  • Odpowiedz
@AchtKommaAcht: Zależy o jakich przejazdach piszesz. W MPK często stałem nawet przy dużej ilości wolnych miejsc. Ale jak jest mowa o busie/autobusie jadącym > 50 km, na który można sobie kupić bilet z wyprzedzeniem, albo zwyczajnie podjechać MPK na dworzec autobusowy i spokojnie zająć miejsce siedzące, to sytuacja wygląda inaczej. Zresztą szkoda gadać, bo w Polsce ludzie do dziś nie potrafią zrobić na dworcu jednej kolejki do wejścia do autobusu
  • Odpowiedz
@Stefanson: już za 50 lat ty sie tak będziesz gapił i wtedy żaden młody chujek ci nie ustąpi ( ͡º ͜ʖ͡º) chociaż jak masz cos z kolanem to spoko siedź sobie ale najgorsze sa te małe pryszczate s---------i które nie ustąpią nikomu nawet starszym ludziom którzy widać ze sa schorowani i ledwo stoją. Najgorsza choroba jest telefon + słuchawki lub książka wtedy to już niczego
  • Odpowiedz