Wpis z mikrobloga

Znajoma polubila na fejsbuku artykuł odnośnie zmian w związku po urodzeniu dziecka.
I takie się z niego wnioski trochę wysuwają, że dla faceta szokiem się staje, że jego zona może sie czasem nie pomalować, czy nie zawsze ma idealnie gładkie nogi i nie jest śliczna jak z obrazka.
Niby tekst humorystyczny nieco, ale i tak ten jego aspekt mnie w sumie zastanawia :P

Jak to jest u Was? :>
Panowie, czy Wasze żony/dziewczyny bywają przy Was naturalne? I jak do tego podchodzicie? Spoko, czy wolicie, aby zawsze były idealnie piękne i zadbane - w każdej sytuacji?
Dziewczyny - a Wy jak? Pokazujecie się chłopu bez makijażu czy idealnie gładkich nóg? :> Nie macie problemu z pokazaniem prawdziwej siebie?

#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #malzenstwo #dzieci #ankieta

Naturalność w związku?

  • Jasne, naturalność to podstawa, trzeba wiedzieć, jak kobita wygląda - jestem facetem 39.0% (240)
  • Nigdy w zyciu! kobieta musi być zawsze piękna, idealna i pachnąca - jestem facetem 9.3% (57)
  • Nigdy w zyciu! kobieta musi być zawsze piękna, idealna i pachnąca - jestem kobitką 1.0% (6)
  • Jasne, naturalność to podstawa, nie można się maskować - jestem kobitką 5.5% (34)
  • Wygląd to nie wszystko. Trzeba o siebie dbać, ale bez przesady - jestem kobitką 11.4% (70)
  • Wygląd to nie wszystko. Trzeba o siebie dbać, ale bez przesady - jestem facetem 33.8% (208)

Oddanych głosów: 615

  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bardzo duzo zalezy od zachowania dziecka


@Rolkam: A także chociażby od jego zdrowia. Są dzieci grzeczne i nieangażujące, a są takie, które ciągle mają jak nie kolki, to gorączki, ząbkowanie na hardkorze, wysypki, biegunki... No i nie dość, że wymagają 3x tyle opieki, to w dodatku nawet, gdy wreszcie usną, są źródłem stresu dla rodziców.
  • Odpowiedz