Wpis z mikrobloga

@WincyjBroni: A ja widzę kolejnego klintoniarza co ma ból dupy jak ktoś coś pozytywnego o Trumpie doda/napisze ( ͡º ͜ʖ͡º).

Jak tam ćpunka Hilaria? Z tego co oglądałem to widać gołym okiem, że ma przygotowane odpowiedzi i znała pytania bo pięknie recytuje niczym karabin maszynowy.

Nie wspomnę już o tej drugiej, żałosnej debacie w wykonaniu prowadzących co przerywali Trumpowi i dawali Clintonowej wiecej czasu i nie
Pobierz MWittmann - @WincyjBroni: A ja widzę kolejnego klintoniarza co ma ból dupy jak ktoś c...
źródło: comment_rHEEgKWa3ZPxVZe2IdHHFq25zwML0XnR.gif
@WincyjBroni: Jak tam 33 000 emaili, które wyciekły? Plus tajemnice panstwowe. Super prezydent kuhwa ( ͡° ͜ʖ ͡°). Film Pieniadze Clintonów tez pieknie ukazuje działania tej jej fundacji ( ͡º ͜ʖ͡º). Bardzo pokojowa ta fundacja skoro wspiera krwawych przywódców w Afryce i Azji.
@WincyjBroni:

widzę że kolejny ktory się przygotowuje do tego aby po wygranej Hilary zacząć krzyczeć że wybory sfałszowane

Wątpię, żeby Tapper podważał wybory jeśli wygra clintonowa, co innego Donald. Patrz na dole.
Zresztą całkiem słusznie, ponieważ sztabowcy clintonowej sami oświadczyli że demokraci w tym oni przekręcali wybory przez ostatnie 50 lat i tym razem też mają zamiar. A przecież sztabowcom clintonowej można ufać bo to wiarygodna i porządna kobieta jest, więc
zielonek1000 - @WincyjBroni: 
widzę że kolejny ktory się przygotowuje do tego aby po ...
@WincyjBroni:

Na konferencji z Trumpem w niedzielę wieczorem (czasu USA) wystąpiły:

- Juanita Broderick, która oskarża Billa Clintona o gwałt przed laty,

- Paula Jones, która pozwała go molestowanie seksualne, kiedy był gubernatorem Arkansas, zarzucająca mu ten sam czyn Kathleen Willey,

- oraz Kathy Shelton, ofiara gwałtu, którego sprawcę broniła Hillary Clinton, gdy pracowała jako adwokat.

Hilaria broniła gwałciciela, no super #!$%@?, tym bardziej, ze Kathy miała wtedy 12 lat.
@WincyjBroni:
Napisałeś pięć komentarzy i czterokrotnie użyłeś emotikonu.
Obawiam się, że powinieneś już dawno spać, nie chcę aby twoja mama miała do mnie pretensje, że przeze mnie nie wstaniesz rano do gimnazjum.
Proponuje, żebyś nie śmiecił tutaj, bo i tak wywalę twoje wypociny. Odezwij się za 30 lat.
@zielonek1000 analiza wieku na podstawie emotek XDDDD dobry jesteś cumplu. Zdziwilbys się :) ale cieszę się że przyznajesz że wykasujesz wszystkie komentarze po tym jak Clinton wygra aby tchórzliwie zataić wszystkie mijające się z prawdą wpisy ( ͡° ͜ʖ ͡°)