Wpis z mikrobloga

@Dolan: Tu się troszkę mylisz - zaprezentowany przez ciebie filtr jest zdecydowanie lepszy niż naklejenie psiej mordy na twarz :P. Ze wszystkich snapów które dostaję, tylko ta "psia modyfikacja" sprawia, że jestem podirytowany.

@szatniarka: Nie spojrzałem na to z tej strony! Nie zmienia to jednak faktu, że ze wszystkich filtrów najczęściej używany jest ten "psi", a inne też całkowicie zasłaniają nos...
ale ladne maja twarze. i co z tego ze kopiuj wklej jak statystyczny wykopowicz (w tym ja) nie ma u nich szans xD


@trudnomizasnac: Typowy piwniczak :D Wygląd nie świadczy zaraz o ego wielkości Tira. Ale fakt, często mają takowe. Wówczas dobrze poczekać do magicznej granicy końca studiów gdzie tym łamaczkom serc włącza się tryb "muszę znaleźć męża!" i masz wtedy przewagę ;)
@miczal: tak, ale inne filtry znieksztalcaja tez lekko twarz lub ja zakrywaja. Uzywam Snapczata głownie ze wzgledow poznawczych (mam 27 lat i tylko siedem osob w znajomych, nie mam szans tego do konca skumac ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to na stowe o to chodzi :)