Wpis z mikrobloga

Ogromne problemy po wtorkowych zajściach pod Estadio Santiago Bernabeu może mieć mistrz Polski. - Niestety, ale realne jest zagrożenie wykluczenia nas z rozgrywek Ligi Mistrzów - powiedział na środowym briefingu prasowym dyrektor Legii Warszawa ds. mediów i PR Seweryn Dmowski.
#legia #ligamistrzow #pilkanozna
  • 9
@goox:
@steemm:
Spełniłyby się mokre sny większości polskich kibiców i doczekaliby upadku najbardziej znienawidzonego klubu w tym kraju. A potem na pewno wasze kluby reprezentowały by Polskę w Europie z większym powiedzeniem! Bez ironii, życzyłbym wam wtedy szczęścia. Bo potrzebowalibyście go cholernie dużo.
@Bednar19951 pragnę zdemontować plotki, na Polska lige mam tak mocno #!$%@? że cieszy mnie każda kara nałożona na te pseudo kluby ( ͡ ͜ʖ ͡) a każda zadyma troglodytow i te ich gówno oprawy to #!$%@? żenada na podobnie #!$%@? poziomie jak i cała nasza #!$%@? piłka dotowana z #!$%@? publicznych pieniędzy
@goox: Jedynie #!$%@? mnie gadanie jakby to jedna Legia miała monopol na kibolstwo. Tak jakby inne kluby były w PL były pod tym względem czyściutkie. Macie tego farta że nie gracie w europie i wasi chuligani nie mają okazji by zyskać większą sławę. ( ͡° ʖ̯ ͡°)