Wpis z mikrobloga

co prawda mirkuje dopiero rok z kawałkiem ale przez ten czas poziom mirko tak drastycznie spadl ze to sie w pale nie miesci.
kiedys jak wchodzilem rano na mirko to zawsze moglem liczyc na jakies heheszki i wartosciowe wpisy. teraz wchodze i co? cala glowna #!$%@? ziemniakami, kondonami, kielcami i innymi #!$%@? mujami z #nocnazmiana . na szczescie koniec wakacji troche to ukrocil ale mimo wszystko. druga sprawa to #anonimowemirkowyznania - jak nie baity to #!$%@? seria stulejarzy piszacych "bylem na spotkaniu z loszka z hasztag tinder bylo super bardzo mi sie spodobala, ja jej tez - zaproponowac drugie spotkanie?" xD no #!$%@? takie niedojdy zyciowe tam pisza (juz pomijajac zazutki) ze ja nie wiem jak oni do sklepu chodza skoro o wszystko pytaja na mirko. czesc z was jest takimi zyciowymi przegrywami ze ja nie wiem jak wy przezyliscie w naszym spoleczenstwie tyle czasu. masakra, w ogole tag #tfwngf (oprocz tych hehe z wyboru) to chyba najwieksze #!$%@?. jak mozna nie poradzic sobie z poderwaniem kobiety. przeciez to zera i jedynki, proste algorytmy - macie przyczyne, macie skutek. one nie sa takie skomplikowane jak Wam wszedzie wmawiaja. wszystkiego sie da nauczyc, odpowiednio zagadasz i masz jej numer. oczywiscie nie mowie o jakis loszkach co wyzej sraja niz dupe maja ktore są ą ę co to nie one i tylko napakowany ahmed z milionami na koncie ma u nich szanse ale zwykla przecietna loszke spokojnie da sie ogarnac bez wiekszego wysilku - zwlaszcza w dobie #tinder i #badoo gdzie nawet nie musisz opuszczac swojej piwnicy zeby zbudowac fundamenty znajomosci. albo ludzie co twierdza ze nic nie umieja nie maja zadnych pasji ani zainteresowan i na niczym sie nie znaja zeby znalezc jakakolwiek prace xD no #!$%@? siedzenie i zalenie sie na mirko tego nie zmieni. czytajcie ksiazki, zapiszcie sie na szkolenia, rozwijajcie sie - troche ze mnie #januszcoachingu xD ale to prawda. siedzeniem na dupie nic nie zmienicie.

#zalesie #oswiadczenie #przegryw
  • 7
@onsok: Zdarzają się uszczerbki na zdrowiu psychicznym, które uniemożliwiają ruszenie dupy i zrobienie z sobą czegoś konstruktywnego. Świat (a tym bardziej ludzie) nie jest zero-jedynkowy, ale rozumiem dlaczego tak ci się może wydawać. Chciałbym też zauważyć, drogi młodzieńcze, że dorosły świat nie kręci się wokół zdobywania "loszek".
Chciałbym też zauważyć, drogi młodzieńcze, że dorosły świat nie kręci się wokół zdobywania "loszek".


@dolOfWK6KN: przeciez prokreacja to podstawowy aspekt zycia i istnienia - a do tego trzeba zdobyc loszke ( ͡° ͜ʖ ͡°) w moim wpisie nie mialem na mysli wyrywania lasek (chociaz co kto lubi, nie moja sprawa) tylko poznanie drugiej osoby w celu spedzenia z nia zycia. kazdy wybor sprowadza sie do decyzji tak/nie
@onsok Gdybym nie wrzucał co nieco inspiracji od siebie pod #tuxtanczy #tuxgra, to bym usunął konto. Jednak już jeden mireczek dzięki mnie udał się na kurs tańca i spoko że udaje mi się powoli swoją banią zarażać innych ludzi. Bo sam byłem w bardzo złym stadium #!$%@?, ale jestem żywym dowodem że da się stopniowo ogarnąć swoje życie i czerpać z niego całkiem niezła radochę, trzeba tylko mieć wystarczająco dużo determinacji.