Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wbity 24lv, całe życie #tfwongf, ostatnio wyszedłem z #przegryw, dziewczyna takie mocne 6/10, stara się, znamy się dwa miesiące spotykamy od miesiąca były jakieś pierwsze #sexy i niby powinienem się mega cieszyć ale nie czuje tego. Niby jest fajnie ale nie zależy mi jakoś szczególnie i wiem że gdyby nie wyszło to jakoś bym to przeżył a z drugiej strony wydaje mi się że ona ma duże ciśnienie na #zwiazek choć nie mówi tego wprost i nie jest jakaś nachalna. Ona jest dwa lata młodsza ode mnie, nie wiem czy brnąć w to i może z czasem będzie coraz lepiej czy nie pchać się dalej bo potem będą z tego same kłopoty, nie chcę jej skrzywdzić a z drugiej strony jako 24 letni #tfwongf może trochę przesadzam i idealizuje związki stąd takie mieszane odczucia i może ona jednak nie patrzy tak daleko w przyszłość. Dodatkowo to może być jedyna szansa żeby wyjść z mentalnego przerywu i nabyć trochę doświadczenia w związkach. Możecie mnie hejtować że jestem #!$%@? ale taka jest prawda a nie mam z kim o tym pogadać.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 5
ŚwiętaLoszka: Idź w to. Kiedyś trzeba mieć pierwszą dziewczynę. Zrób to choćby dla zyskania doświadczenia, nawet jeżeli miałoby się rozlecieć po kilku miesiącach. Tylko nie zapomnij o gumkach, bo chyba nie chcesz mieć Brajanka w tej chwili?

Zaakceptował: Zkropkao_Na