Wpis z mikrobloga

Znalezione na onecie: "Legia to taka spita małolata pod dyskoteką. Każdy podchodzi i robi to co chce. Jeden jedzie tak, że nic się nie ostanie, a drugi na luzie pach pach i do chaty. Tutaj mieliśmy do czynienia z gwałcicielem gentlemanem. Ale nasi komentatorzy traktują to jako dobrowolny stosunek i ofiara nie przyniosła wstydu bo nie płakała."

Ległem xD
#mecz #legia #pilkanozna #heheszki
  • 49
@bylu:
A Malarz dzisiaj w prasie, że Legia sobie pogrywała, że zaczęła też sobie pogrywać ze Sportingiem.
Do tego strofował Ronalda za jego zachowanie i generalnie zadowolony z meczu, bo "walczyli".
Urodzeni zwycięzcy.
Do tego Leśnodorski sprzedaje bajki, że Florentino pytał o cztery nazwiska z Legii. Taaa:

Ty temu z 3 i 18 to, #!$%@?, płacisz?!

Każdy polski klub chciałby być taką spitą małolatą pod dyskoteką, ale jest tak brzydki, że
@tr0llski: Ej, ale weź sobie wejdź na tag Legii i zobacz ile jest postów w stylu jakim napisałeś (pomogę - żadnego), a ile jest super smiesznych żartów o Legii powtarzanych w kółko. Ile jest ból dupienia i srania się o to, że Legia gra tam gdzie inne kluby marzyły by zagrać.

Pamiętam jak Wisła przegrała z Panathinaikosem - cieszyłem się, ale zarazem zazdrościłem. Prawdą jest, że mimo tych porażek inni kibice