Wpis z mikrobloga

#gownowpis #gownowpisfc #gownowpishools #pes
Kurde, nie przewidziałem jednego, że w zasadzie we wpisach będą się pojawaić tylko napastnicy. To trochę wina mojego stylu gry, gdzie kontraataki w zasadzie rozpoczynają się i kończą na graczach z przodu ( ͡° ʖ̯ ͡°) przez co część z was jest pokrzywdzona. Zrobiłem to w zasadzie dla beki i zabicia czasu, oraz żebyśmy sobie mogli razem pośmieszkować.

Ale kurde, ogranicza mnie teraz wszystko xD Stary laptop którym się nie da nagrywać, a z chęcią bym wam puścił cały mecz albo nawet livestream. I czas, jeden mecz to 10 minut, ogarnianie tego to godzina. na tym laptopie, na necie z pracy. Myślałem nad kilkoma opcjami. Ogarnąć bliźniaczy zespół to pierwsza opcja. Wtedy skład a mógłby grać ze składem b i na odwrót. Druga opcja to zamiana pozycjami kilku graczy - wiecie, żeby nie pojawiały się ciągle te same twarze.

I tu pytanko, orientuje się ktoś jak to można wykonać bezboleśnie? Istnieje jakiś szybki edytor do pesa 2016? żebym mógł pokopiować powklejać. Najwyżej jak wróce z nocki wyśpię się to włącze kompa i tam poodpalam wszystko, nagram jak leci, a może dogram komentarz czy nawet puszczę lajwa.


Na pewno to jakoś konkretnie rozbuduje. I wyślę wam, niech się dzieje co chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach