Wpis z mikrobloga

#tvn #wyboryusa #trump #wiadomosci
Na tvnie powiedzieli o pomyśle Trumpa na test narkotykowy przed następną debatą. Niestety chyba ani razu nie użyli słowa narkotyki tylko jakieś 'środki', a na koniec przetłumaczyli 'drug test' jako 'test na obecność leków' czy coś takiego. Aż mnie dupa zapiekła bo akurat rodzice oglądali i popukali się w głowę, że głupi Trump chce sprawdzać u starszej kobiety czy leków jakiś nie bierze.
Pobierz Myrzyn - #tvn #wyboryusa #trump #wiadomosci
Na tvnie powiedzieli o pomyśle Trumpa na...
źródło: comment_uRTvP7N43pfw5aVL8LTBHBC4pnVTiRML.jpg
  • 14
@zaorany_1: oczywiście że zrobili to nieprzypadkowo. Jednak zdziwiłem się, że tak łatwo poszło im przerobienie jednoznacznie złego podtekstu dla clinton na zrobienie z Trumpa jakiegoś oszołoma co chce testy na leki robić.
@Myrzyn: O jakich drugs mógł mówić Trump? Słucham, jakie "narkotyki" mogła brać Hillary Clinton. Załóżmy czysto hipotetycznie że jest ćpunką, czym będzie się szprycować, amfetaminą, kokainą i heroiną które są łatwo wykrywalne, czy lekami na które może dostać receptę od własnego lekarza i wpisać sobie do historii chorób jako coś legalnego? Słucham, powiedz mi co wybierze jedna z najpotężniejszych osób w USA, która ponoć ma takie nieograniczone wpływy.

Poza tym, jak
@bocznica: chyba każdy kto ma trochę rozumu wie o jakich drugs mówił Trump. I nie chodziło tutaj o leki.

ja nie wiem. Podejrzewałem, że właśnie o leki chodziło. Jakieś na receptę najpewniej, takie dzięki którym Trump mógłby znowu wyciągnąć stan zdrowia Clinton "na wierzch" kampanii.
Ale co ja tam wiem, przecież nie mam rozumu, a Hilary w wolnych chwilach pewnie wali po kablach, w podziemiach dworca autobusowego.
na które może dostać receptę od własnego lekarza i wpisać sobie do historii chorób jako coś legalnego?


@Joz: no raczej chodzi o to żeby udowodnić, że clinton to tylko przykrywka, a tak naprawdę chodzi o jakiegoś franka underwooda który będzie niby tylko wiceprezydentem a tak naprawdę wjedzie na szczyt jak ona kojfnie
@Joz: Po internetach krąży taka teoria spiskowa że Clinton wcale nie jest okazem zdrowia i jest utrzymywana na chodzie tylko dzięki końskim dawkom rozmaitych specyfików, a i to z różnym powodzeniem. Jeżeli to byłoby prawda to ona po wyborach nie ma najmniejszych szans przeżyć pół roku, nie żeby kogokolwiek to obchodziło bo ona ma jedynie wygrać wybory. Nie zdziwiłbym się gdyby badanie wykazało śladowe ilości krwi w lekach
@Myrzyn: Pomijajac juz to jak tragicznyTrump mialby byc , interesujace jest to ze widzimy jak na dloni do jakich manipulacji moga posunac sie media by stawiac w zlym swietle nielubianego kandydata, zastanawiajace jest tez to ze wszystkie media , nawet w tak odleglych krajach jak Polska stosuja te same metody i ta sama narracje co takie CNN