Wpis z mikrobloga

Rozumiem że mogli się #!$%@?ć że była trzoda, ale nie świadczy to o nich najlepiej że sprzedają swoich gości.


@Adams_GA: Tam wiele osób pracuje na śmieciówkach dorywczo na studiach na przykład, szczególnie ci z obsługi pięter, jak ja bym cos wiedział i jakis pismak by chciał ode mnie informację i byłbym jakimś biednym sprzataczem pięter czy kelnerem od obsługi pięter to pewnie ze bym wszystko za pare stówek wyśpiewał. Bądźmy poważni
no to ja na miejscu dyrektora z hiltona bym Cię #!$%@?ł na tzw. zbity ryj. Hilton to nie jest jakiś hostel w Łomiankach, #!$%@?ąc od reprezentacji to różni ludzie korzystają z jego usług, którzy robią różne rzeczy np. zdradzają żony, idą na dziwki itd. często ludzie bardzo bogaci. W takich hotelach dyskrecja jest bardzo, ale to bardzo ważna. A też nie wiadomo jak PZPN zareaguje, być może zrezygnują z usług tego hotelu
za maks 15 zl na godzine to wielka szkoda xD taki eksluzywny hotel to niech płaco wincyj


@kupuje_bulki_w_almie: sądzę że płacą więcej, ale nie wiem, więc nie wypowiadam się ile zarabiają i czy pracują na śmieciówkach czy nie. Mój znajomy jak latem pracował w jednym z nadmorskich hoteli jako właśnie obsługa wyciągał 3500 miesięcznie i to na tej okropnej śmieciówce
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: no to ja na miejscu dyrektora z hiltona bym Cię #!$%@?ł na tzw. zbity ryj. Hilton to nie jest jakiś hostel w Łomiankach, #!$%@?ąc od reprezentacji to różni ludzie korzystają z jego usług, którzy robią różne rzeczy np. zdradzają żony, idą na dziwki itd. często ludzie bardzo bogaci. W takich hotelach dyskrecja jest bardzo, ale to bardzo ważna. A też nie wiadomo jak PZPN zareaguje, być może zrezygnują z usług
To jest Polska, a nawet jak ktoś jest globalną marką, to na najniższych stanowiskach ma Januszowe metody zarządzania.


@FrasierCrane: Mc Donalds jest globalną marką, a daje wszystkim umowy o pracę. Nie wiem w ogóle skąd się ta cała dyskusja wywiązała. Ja się nie odnoszę do tego kto i dlaczego to zrobił. Czy dlatego że zarabia mało, czy dlatego że myśli że w pracy go dymają. Od takiego hotelu oczekiwałbym reakcji na