Wpis z mikrobloga

@Regru Wiesz, że takie oszczędności wyjdą Ci potem bokiem? Dla wielu Ukraińców oszukiwanie swojego szefa z Polski to punkt honoru. Lepiej daj zarobić dobre pieniądze Polakowi bo Ukrainiec sprzeda Ci pasy z naczepy i paliwo z agregatu. Jestem kierowca w dużej polskiej firmie i cieszę się, że nie ma żadnego ukrainca. Dosyć się o nich nasluchalem :)
@c1nu: mnie parę razy jechał ukrainiec, też już mam dużą niechęć, ale zauważyłam że to spedytorzy nie potrafią się dogadać z nimi, a nie że kiepsko wykonują swoją pracę...

@Regru: poza tym wiem że na jakimś lotnisku jest tak, że ukraińców nie wpuszczą, przerabiałam temat ze zaprzyjaźnionym przewoźnikiem, który takowych ma zatrudnionych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@absoladoo: Nie, pełnokrwistym Polakiem. Po prostu odsuwam się od amebowych uprzedzeń i podziałów. Mieszkam z Francuzem, mam czarnego dobrego ziomka, z Niemcami jak za pan brat, a i z Rosjanami lubię się wódki napić.
@Regru: Ja mam sie dostosowac do ukraincow? Skoro on nie potrafi sie dogadac ze mna po polsku/angielsku/niemiecku, to chyba on ma sie dostosowac do rynku a nie ja.
@c1nu: Skoro jak piszesz że potrafisz się dogadać po polsku/angielsku/niemiecku to może czas dodać do tego asortymentu ukraińcku lub rosyjski? Czy będzie jak #januszeprl i narzekał na zmieniający się rynek stojąc z boku? Pamiętaj że to dostawca usług dostosowuje się do konsumenta a nie na odwrót! Tak działa rynek. Trend jest widoczny i co raz mocniejszy: Jest napływ kierowców z Ukrainy to pewnie będzie się to nasilało. Dlaczego więc nie staniesz
@c1nu: Ale trwaj dalej w sowim przekonaniu, pojawią się spedytorzy, którzy zrozumieją na czym polega konkurencyjność i zwyczajnie Cię wygryzą ( ͡º ͜ʖ͡º) Relacja złotówy-UBER
@Regru:

Pamiętaj że to dostawca usług dostosowuje się do konsumenta a nie na odwrót!

z tym, ze to ja jestem klientem dla tego Ukraińca, nie rozumiesz tego? Jestem spedytorem, to ja odpowiadam za wybor przewoźnika. Ja decyduje czy ty jako Janusz wezmiesz ode mnie ładunek wraz ze swoim ukraińskim taborem, czy może wezmę sobie Polaka czy Czecha z którym bez problemu sie dogadam.

Pracowałem za granica i nie oczekiwałem, ze ktoś
@Regru: tak samo prowadziłem kilku ukraińców po europie, niestety nie mogę powiedzieć dobrego zdania o nich, co prawda słyszałem że u mnie w firmie jest kilku dobrych ukraińców ale to niestety mniejszość, często słyszę jakie to mieli przypały