Wpis z mikrobloga

Ten człowiek to psychopata....

Dzień w pracy jak każdy, nic spektakularnego. Po jedzeniu zawsze łapie mnie podciśnienie i gonię do kibla na prawilnego, małego i ciepłego kloztka. Tym razem rowniez tak było, wchodzę do kibla (3 obok siebie rozdzielone cienka ścianka z niewielkim przeswitem na dole, by mozna bylo sie pochwalic poddtartym papierem, bo ki #!$%@? w innym celu. wysłałem sobie godziwe gniazdo (Wy tez w pracy ścielecie?), siadam i słysze ze kolega obok tam leci w najlepsze,radosne popiardywania, chlupnięcia i (Danuta) stenka, az chce sie pogratulowac tak solidnej sesji. Wtem jegomość rwie papier, podciera dupe i

UWAGA


i spuszcza wodę.

Jakim chorym #!$%@? trzeba byc zeby sie nie zeszczac od razu po umieszczeniu dupska na desce? serio, potem raz probowalem i sie #!$%@? nie da, po prostu nie mozna sie zesrac zanim sie czlowiek nie zeszcza :<

cyknąłem zdjecie jego butow, to bylo az tak nienormalne.
W sumie to mam nadzieje,ze go znacie i pomozecie mi rozwiklac te zagadke.

Dziekuje, dobranoc!

#srajzwykopem #rakcontent #truestory #pracbaza #praca #paranormalne #zdupy
sutexbigfan - Ten człowiek to psychopata....

Dzień w pracy jak każdy, nic spektakula...

źródło: comment_ji8LDRUYa9BTC1Ag5I096Ru5ooH3BJKg.jpg

Pobierz
  • 25
rozdzielone cienka ścianka z niewielkim przeswitem na dole, by mozna bylo sie pochwalic poddtartym papierem, bo ki #!$%@? w innym celu.


@sutex_big_fan: w celach higienicznych, zeby latwiej bylo zdezynfekowac oraz szybko i dokladnie #!$%@? mopem cala podloge, zamiast zostawiac zaschniete bloto, gowno, szczyny i kij wie co jeszcze przy zetnieciu sciany z podloga, a do tego wentylacja.

Mam nadzieje ze pomoglem.
@Wafellini pomogles cumplu w kwestii ergonomii, natomiast nadal nie rozumiem pobudek owego czlowieka. niby @hematemesis prawi całkiem rozsądnie, jednak gdybym probowal zrobic tak jak on, to zapewne by sie skonczylo obszczaniem podlogi i te lufciki do czyszczenia mialyby wiekszy sens :D moze dlatego wszyscy, co bronia tego typa klada swoje zacne benizy na papier i leją za burte xd
@sutex_big_fan: Może jest zza granicy ? W Rosji papier wrzucają do śmietnika , w Japonii mają kleczniki, widziałem.gdzies zdjęcie toalety bez fronu, zebys wackiem nie dotykał zimnej porcelany i nie roznosił zarazków (wenerycznych) głównie można to zobaczyć w toaletach publicznych chyba w Arabii Saudyjskiej