Wpis z mikrobloga

Mirasy, co sądzicie o takich zestawach żelkowych na Halloween?
Taki mix składa się ze szczęk, jaszczurek, robali, węży i kości.
Cena byłaby standardowa 9,90 zł za 1 kg.
Myślę, że dzisiaj bym ogarnął aukcję i w przyszłym tygodniu poszłyby pierwsze paczki do chętnych. Pytanie tylko, czy takie słodycze są atrakcyjne dla dzieciaków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam nie mam potomstwa, więc nie ma kogo pytać xD

#halloween #dzieci #slodycze #gusto #zelki #pytanie #ankieta
ecco - Mirasy, co sądzicie o takich zestawach żelkowych na Halloween?
Taki mix skład...

źródło: comment_E4yfmpb34TziQlpFrghbdoFv9WTnjOan.jpg

Pobierz

Czy specjalna edycja żelków na Halloween to dobry pomysł?

  • TAK 84.1% (637)
  • NIE 15.9% (120)

Oddanych głosów: 757

  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ecco: A w Polsce B żaden dzieciak nie przyjdzie w przebraniu po cukierki ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Za to kolendników jest tak od #!$%@? że w tym roku wystawię przed domem tabliczkę z tęczowym Hawa Nagila.
  • Odpowiedz
  • 0
@Greg36: to ciekawe! W ostatnie Święta kolędników: 0. Za to dzieciaków w prześcieradłach cała masa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ecco: Byłem kiedyś we Wrocławiu po żelki, a jakiś czas później już nie było i myślałem, że po sprawie, a tu wszystko jest, zaraz zamawiam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@ecco: Bo z tego co kojarzę to na odpustach sprzedawane były pojemniczki z ''czerwonymi i zielonymi''? A kupiłbym sobie, a ten zestaw już jest dostępny chodzi mi o mix żelków co wrzucałeś tydzień temu?
  • Odpowiedz
odpowiedz


@ecco: Ale mi smaka narobiłeś, w podbazie w sklepiku szkolnym zajadaliśmy się takimi na przerwach, z tym że jedna sztuka kosztowała 50 groszy i sklepikarz robił na nas niezły biznes :G
  • Odpowiedz