Wpis z mikrobloga

@VideoBrothers: a nic, sprawy jakiejś specjalnej to nie mam, tak chciałem zagadać i dobre słowo powiedzieć. Bo oglądałem niedawno pyte i muszę przyznać, że generalnie przez lata nie doceniałem tego zjawiska jakim była/jest pyta.pl. Wczoraj tak o 4:20 to mało się nie posikałem ze śmiechu jak oglądałem (a nie jest łatwo mnie rozbawić) a jednoczesnie miałem też pewne refleksje na temat Polski... I tak sobie pomyślałem, że fajnie jakby Jaok wiedział
@blekitny_orzel: Jest i odpowiedź dla Ciebie ;) "Nie udzielam się, konta nie mam (miałem kiedyś otwarte, ale nie pamiętam nawet jak się nazywało). Ale szanuje Wykop, przede wszystkim za to, że jak potrzebuje niusów do radia (kiedyś), a teraz do TV to stamtąd zawsze biorę :)"
@VideoBrothers: Ja tam wykopu nie szanuje ;) ale Jaok powiedz mi bo mam wątpliwości poważne co do Kozy. Jakby wiesz określić wasze charaktery to ty jesteś "chaotic good" a on "chaotic evil". Wiesz, właśnie obejrzałem taki drobny fragment, z demonstracji o futrach i Koza mówi dziewczynie że on też Fretki trzyma w okropnych warunkach i tak ze szczerością w głosie pyta się "no czy to coś złego" i się smieje. Ciekawi