Wpis z mikrobloga

ej, mirki elita #programowanie #studbaza #informatyka ( ͡° ͜ʖ ͡°) muszę stworzyć jakiś tam projekt, mam dwa miesiące na to, a że przez ten czas miałem na #studbaza "Hello world" w pętli for to #!$%@? umiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) pomóżcie mi wybrać projekt i co mógłbym zrobić, mam do wyboru np. pobieranie tweetów, kółko i krzyżyk, rysowanie fraktali, czy tam nawet total commadera mogę napisać, doslowanie wszystko, ja chciałem zrobić crawlera ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale surfuję po tym necie i nie mogę się nic a nic połapać o co w tym cho ( ͡° ʖ̯ ͡°) macie jakieś swoje proste gównoprojekty do nauki albo rzućcie jakimiś prostymi pomysłami
  • 11
inter


@Kormas: @MnieTuNieMaJuz: Dzięki! brzmi ciekawie! nie wiedziałem, że aż tak można na was liczyć, raczej spodziewałem się hejtu i kolejnego oczernienia a tu miła niespodzianka!

@kamil062: programowanie obiektowe

@Kuliner: teraz Visual Studio C#, ale dowiedziałem się, że mogę użyć nawet JS'a czy innych byleby spełniły warunki prowadzącego

@StarsThief: won stąd
@mrjeszek W sumie takim prostym projektem moze być np wykorzystanie jakiegoś api. Np api wyników sportowych i zrobić prostą apke do wyswietlania wyników sportowych z kategoriami, itd. Albo chociażby skorzystać z api wykopu i zrobić jakąś przeglądarkę postów czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)