Wpis z mikrobloga

@Myrten: nie wiem czy to cos zmieni okaze sie 8. listopada. Pamietaj, ze Rasmussen zrobil popular vote a nie electoral vote. A tutaj Trump jest naprawde do tylu i musi powalczyc o kilka kluczowych stanow a czasu coraz mniej.
@Zuben: Zobacz sobie sondaże przed Brexitem, poza tym tutaj sondaże zmieniają się z tygodnia na tydzień, Rasmussen też jeszcze niedawno pokazywał przewagę Clinton.

Ja nie twierdze że Trump na pewno wygra, tylko że ilość rzeczy jakie mogą wpłynąć na wynik jest tak duża że nie sposób go teraz przewidzieć.
Zobacz sobie sondaże przed Brexitem


@Myrten: Dawały minimalne zwycięstwo zwolennikom pozostania w Unii, tutaj przewaga clinton w ostatnich dniach staje się miażdżąca i wydaje się że trump nie ma więcej asów w rękawie.
@Zuben: https://ig.ft.com/sites/brexit-polling/
W wielu sondażach Remain miało o wiele większą przewagę nad Leave niż obecnie ma w sondażach Clinton nad Trump'em. Nawet Nigel Farage w dniu głosowania myślał że nie mają szans.

Tutaj wciągu tygodnia wiele razy potrafiło się zmienić to kto w nich prowadzi, a że praktycznie wszystkie sondaże z RCP są sprzed taśm i drugiej debaty to nadają się już do archiwum tylko.

Plus przypuszczam że Wikileaks najlepsze trzyma
@Myrten: I ja się z tym zgadzam,teraz nie ma ich co porównywać do brexitu tylko do dwóch szamb i liczyć że to "nasze" wybije slabiej( ͡º ͜ʖ͡º)

Łap najlepszy komentarz do tej całej kampanii.
D.....r - @Myrten: I ja się z tym zgadzam,teraz nie ma ich co porównywać do brexitu t...