Wpis z mikrobloga

@Forned Być może pieniądze ci to szczęście przyniosą.

Btw uważam za głupie stwierdzenie, że pieniądze szczęścia nie dają. Może same bezpośrednio pieniądze nie, ale można sobie wiele przyjemności w życiu sprawić. No i.. Mieć co jest, w co się ubrać. Niektórzy nie mają pieniędzy i szczęśliwi nie są
@dragon240994: Ja to jak poznam jakąś lepszą to zawsze zajęta. Jak są inne to że tak powiem mają te "#!$%@?" w oczach i z miejsca wiem że nie warto specjalnie rozwijać tą znajomość. Mogę z takimi pojsc gdzieś na piwo (oczywiście nie we 2 bo przegryw motzno), do klubu, ale na tym się to kończy. Najbardziej wkurza mnie to że niektóre odzywają się tylko jak potrzebują mojej pomocy a poźniej oglądam
@SaiGasai: kiepsko.
Pozostają bary i kursy tańca.

W sumie nie łudzę się że wyrwę kogokolwiek na wygląd (chudzielec) więc najwyżej zostanę białym magiem lvl 30 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chociaż bez próbowania i zagadywania w życiu się nie dowiem czy znajdę kogokolwiek z kim mógłbym spędzić czas poza uczelnią, najwyżej wyjdę na życiową #!$%@?ę ale co mi tam, nie przejmuje się tym.

Najwyżej zapisze się na jakieś
@SaiGasai
@dragon240994
No co wy? Nie ma co szukać na siłę. I na znalezienie odpowiedniej osoby macie całe życie. Nawet starzy dziadkowie biorą sobie jakieś wdówki. Czemu wy mielibyście być samotni? Nie wyznaczajcie sobie czasu.
A co jeśli po upłynięciu tego czasu się zakochacie? Bądźcie cierpliwi. ;)

A miłość możesz znaleźć wszędzie, nie tylko w szkole.

Moim chłopakiem od dwóch lat jest facet, z którym chodziłam do gimnazjum, zaczęliśmy być razem w
dawno temu leząc na trawie i patrząc się w niebo na chmury poczułem absolutne szczęście. teraz zapomniałem czym jest szczęście, czuje tylko ból i złość :(


@digger3: może częściej powinieneś poleżeć na trawie, serio
@dragon240994 Taki fajny cytacik z "Wiedźmina : "żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się."

Także warto próbować, zawsze. Nawet jak nie wyjdzie, nie będziesz żałował tak jak teraz.