Wpis z mikrobloga

Niedawno rzuciłem swoją guwnorobotę, a przez nieciekawą sytuację w domu, muszę się przeprowadzić. Mirki, jakie miasto w Polsce byście polecili, w którym nie będzie problemu z pracą. Mieszkałem kiedyś w Poznaniu i wiem, że tam nie będzie problemu ze znalezieniem nowego zajęcia. Jak to wygląda w innych miastach? No i mieszkanie, chciałbym wynająć pokój do 700zł, da radę teraz coś znaleźć, skoro jest październik i studenci już pewnie wszystko lepsze pozajmowali?

#praca #bydgoszcz #poznan #wroclaw #gdansk
  • 19
@robin_caraway: w Gdańsku za 700 zł powinieneś spokojnie pokoik dostać, zależy od dzielnicy oczywiście. w tych najlepszych miejsach, blisko dużych uczelni czy kolejki SKM (coś jak metro w wawie) może być nieco drożej, ale wystarczy odjechać nieco w bok (skąd i tak jest dobry dojazd) i jest od razu nieco taniej.

pracy tutaj raczej sporo, Gdańsk, Gdynia, Sopot -> 3 miasta, 3 rynki pracy
@Chicane: co do dzielnic, obecnie mieszkam na śródmieściu, okolice wyspy slodowej. Jest ok, jedyny minus to duzo cyganow. Jak bedziesz szukac to sprawdz Gaj, Huby, Krzyki, wydaje mi sie ze te okolice sa ok. Chociaz mysle ze tu raczej ktos z wiekszym stazem we Wro powinien doradzic ;)