Wpis z mikrobloga

@Kereq: już to wczoraj usłyszałem od Janusza na TK ... jechał szeryf i blokował lewy pas, bo jak to można jechać nim jak on stoi w korku na prawym i powiedział, że on ma rejestracje TK, a ja z innego miasta to mam #!$%@?ć do siebie xD ale ogólnie w Kielcach ludzie są bardzo nieprzyjemni, ciężko się z nimi dogadać, wiecznie zły humor, zawsze wrogo nastawieni itp. w innych miastach aż
@artur1792: Nie spotkałem się z czymś takim a takich Januszy znajdziesz wszędzie w Polsce ;) W Warszawie też cię zwyzywają że jak nie jest rejestracja W- to że jesteś słoik i #!$%@?ć a w Krakowie to nawet słyszałem że są częste przypadki że ci auto w nocy obiją albo powietrze z kół spuszczą jak zaparkujesz gdzieś i się Januszom nie spodoba że miejsce zajmujesz. Typowa rzecz w większych miastach w Polsce.
@kamil062: jeżdżę dużo po różnych miastach w PL,mam dużo styczności z różnymi osobami i najbardziej nie lubię do Kielc jechać właśnie o to co wyżej napisałem... Wiadomo, że w każdym mieście można coś takiego spotkać ale jakoś tak się tego nie odczuwa jak w Kielcach