Wpis z mikrobloga

@pandapl: u znajomego go obczajałem i mi się tam podoba, z boxa bym się nie przesiadł co prawda, ale jako taka zabawka "na boku" chyba chętnie sobie kupie - jak się dba, i nie wciska wtyczki usb jak idiota i nie rzuca to się nie zepsuje...
@pandapl: pracuję w sklepie z e-papierosami i uważam, że mod jak mod, na rynku jest obecnie kilka gorszych modeli, ale prawda jest taka, że nie mam na stanie żadnych akcesoriów do ijusta (oprócz grzałek od wave'a), bo o nie pytają tylko dzieciaki, którym nawet ani nie mogę, ani nie mam zamiaru nic sprzedawać. Tylko raz mi się zdarzyło, że o grzałkę do ijusta zapytała osoba dorosła. Nie wiem z czego to
@pandapl: Ja nie mam nic przeciwko. Długo na nim chmurzyłem i nie narzekałem. Dobry budżetowy sub-ohmowy zestaw. Teraz jak jeszcze w 'S' poprawili parownik i guzik to bardzo fajna opcja dla początkujących epalaczy, albo jako zastępstwo jak ktoś nie chce chodzić gdzieś z pudełkiem :)
@pandapl: W 99% przypadków przycisk nie wytrzymuje trudów przeżycie pierwszych 3 miesięcy. To w zasadzie główny problem tego moda. Znam ludzi, którzy reklamowali 3 razy 3 rózne zasilania i odbierali jeszcze kasę z gwarancji.
@Mireczka_: @gouomp: Dziwny zbieg okoliczności, że w sklepach o ijusty pytają głównie dzieci a na wypoku pewnie ponad połowa użytkowników z tego tagu siedzi na ijust ( ͡° ͜ʖ ͡°) Praktycznie co chwilę pojawia tu się magiczne słowo "ijust". A jak taki z ijusta przesiądzie się na jakieś gówno pokroju pico to już wielki znawca.
@paragrafik: jaki z tego wniosek? Srednia wieku uzytkownikow tego tagu jest niska. W sumie nie chce oceniac, bo nie korzystalam. Po prostu ijust jest glównym tematem do beki u nas w sieci. No i doktorek dżek ( często występują w pakiecie).
@paragrafik @qwed możliwe, że tak jest, przecież nigdzie nie napisałam, że nie. Opisałam sytuację z mojego sklepu - tylko dzieciaki ok. 14-17 lat pytają o ijusta. Tylko raz na pytanie o grzałkę do ijusta mogłam coś sprzedać, bo facet na oko miał ok. 25 lat. Ale to jednorazowa sytuacja a w e-papierosach pracuję od ponad roku.
@Mireczka ale Jacka to Ty szanuj xD Generalnie nie lubię tych olejków, szybko się zużywają i w większości smaki są nijakie, ale takiej jagody jak z DJ to nie dostaniesz z żadnej innej firmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@paragrafik: nie mówiłam ogólnie o e-papierosach, tylko o konkretnym modelu. Sama mam 21 lat i korzystam z e. A i niektórzy moi klienci są po 60-tce a nawet 70-tce, chociaż po przekroczeniu pewnego wieku e-papierosy powinny być zakazane, bo niektórzy starsi ludzie, jakby im nie tłumaczyć, nie są w stanie po prostu pojąć co i jak i potem zdarzają się kwiatki, np. podczas próby reklamacji ( ͡° ͜ʖ ͡
@paragrafik: też zaczynałem od ijust2, mam też Pico i uważam, że budżetowo jest bardzo dobrą opcją na rynku, nie rozumiem bezpodstawnego hejtu na niego.
A co do wieku użytkowników - no ja mam 33 lata na przykład.