Wpis z mikrobloga

Dobra trochę prowo ale ... co widzicie takiego złego w tym ijustcie? mam tego moda (:3) już będzie niedługo rok i nic się nie zepsuło, oprócz problemów z odkręceniem stockowego atomizera obecnie jako zastępcza bateria z avo24 spisuje się bardzo dobrze.
#epapierosy
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@xardas060 ja nie mam tak źle. Jestem kierownikiem franczyzowego punktu. Jest kilka produktów i marek, których chic od nas wymaga, ale jeśli chodzi o ogólne zaopatrzenie to zamawiam co ja chcę i co uważam za słuszne, bo nasz regionalny się nie wtrąca i zostawia swoim kierownikom wolną rękę :)
  • Odpowiedz
@gouomp: To już wiem dlaczego jest u mnie w mieście taka różnica w asortymencie, w tesco na wyspie esw jest takie g---o i wybór jak za prlu, za to w carefourze i liquidy z wyższej półki i wata i aromaty.
  • Odpowiedz
  • 0
@pandapl u mnie też są bazy, aromaty, waty, druty oporowe i jakieś tam opaski vape band. Jeśli punkt jest franczyzowy a regionalny daje wolną rękę to asortyment zależy już tylko od tego czy kierownik punktu wie, co robi i czy się na tym zna. Zanim zostałam kierownikiem to właśnie u mnie w punkcie nie było nic. Potem bałam się eksperymentować, bo kompletnie nie znałam się na modach, których po prostu wcześniej
  • Odpowiedz
  • 0
@qwed to nie przepis ustalony przez esw. Każdy kto ma iloraz inteligencji trochę wyższy niż podłoga wie, że dopóki nie zalejesz e-papierosa olejkiem, nie ma tam ani trochę nikotyny. A i potem można zalewać olejkami beznikotynowymi.
  • Odpowiedz