Wpis z mikrobloga

za ciepło na takie zabawy, zimą jak najbardziej.


@fixie: Osobiście jeżdżę w opasce nawet latem. Jak mnie dwa razy przewiało i po jeździe zaczął boleć ząb/zatoki to nie wiedziałem co z sobą zrobić. Od tej pory nie ruszam się bez niej. Poza tym, przynajmniej w u mnie, dzięki opasce mniej poci mi się głowa pod kaskiem (pewnie poci się tak samo, ale jakoś lepiej mi z nią niż bez niej).
  • Odpowiedz
@niepoprawny_pesymista: to jest chyba ten sam komin, jest przecena z 14,99 na 8 złotych, a kurtke polecam bitwin 300 za 99 złotych w sumie to sie u nich nazywa bluza rowerowa bitwin 300, ale w sumie to jest kurtka tyle, że nie na długie jazdy w deszczu myślę, że 1-1,5 goziny w lekkiej mżawce da rade ale przy większych opadach nie bardzo, generalnie jak za 99 złotych to jest rewelacja. Dzisiaj
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Widziałem ją. Ofertę Deca na rower przeglądałem już chyba z tysiąc razy :D Sęk w tym, że ostatnio zbyt rozrzutny się stałem i pora się chyba opamiętać. Może na wiosnę będą jakieś przeceny, końcówki serii to wtedy coś kupię, a te kilka jazd, które mi zostały do końca miesiąca, to jakoś wytrzymam w tym co mam :)
  • Odpowiedz
a kurtke polecam bitwin 300 za 99 złotych w sumie to sie u nich nazywa bluza rowerowa bitwin 300, ale w sumie to jest kurtka tyle... Dzisiaj przy 11 stopniach miałem na sobie koszulkę i tę bluze i było mi aż za ciepło


@Obserwator_z_ramienia_ONZ: A powiedz co miałeś pod spód? Bo piszesz, że koszulkę. Jakąś zwykłą czy może termoaktywną? Bo ja ostatnio nakładam na siebie trzy warstwy (termo długi rękaw, krótka,
  • Odpowiedz