Wpis z mikrobloga

Jako Polak i Patriota jestem oburzony postawą Prezydenta Andrzeja Dudy!!!!

Od urodzenia żyję w tym kraju, pracowałem w firmach o Polskim Kapitale, wspierałem regionalne rynki kupując polskie i regionalne produkty - od chleba, przez masło kończąc na piwie i tytoniu - i czuje żal do prezydenta Dudy, który porusza się... NIEMIECKIM BMW 760Li High Security!!!!

NIEMIECKIM


Zaznaczam po raz kolejny, żeby to trafiło do wszystkich

NIEMIECKIM


Każde wejście do tego samochodu to jest policzek dla żołnierzy wyklętych, ofiar hitleryzmu czy ofiar katastrofy Smoleńskiej którzy przewracają się w grobach za każdym razem, gdy odpalany jest ten - TFU - hitlerowski wehikuł transportowy.

Dlatego też apeluję do Pana prezydenta Pana Andrzeja Dudy:

Panie @Andrzej-Duda,

Apeluję, by wspierał Pan polski przemysł, wykazał ducha patriotyzmu i zamiast tego - TFU - niemieckiego pojazdu na prawilną, patriotyczną FSO Warszawa!!

Jeżeli cały czas będzie Pan wspierał niemiecką - TFU - myśl motoryzacyjną to w historii zapisze się Pan jako pro-TFU-niemiecki prezydent!!!!

Otwieram tag #niedlaobcegokapitaluwpolsce i dalsze moje obserwacje będę notował i w formie oficjalnych protestów pisać do parlamentarzystów.

#neuropa #4konserwy #polityka #bekazpisu #bekazprawakow
Goofas - Jako Polak i Patriota jestem oburzony postawą Prezydenta Andrzeja Dudy!!!! 
...

źródło: comment_Z4EfyX4yRuCTZIUpPi7S0JR4WJwCjdya.jpg

Pobierz
  • 12
Ursus


@rudy2007:

W I połowie lat 60. dzięki porozumieniu rządów Polski i Czechosłowacji powstał w Brnie Polsko-Czechosłowacki Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Ciągników (PCOBRC). Zostało oddelegowanych tam kilkunastu inżynierów polskich pod kierunkiem inż. Czesława Sławskiego i ich zadaniem było wspólne opracowanie ciężkiego ciągnika rolniczego klasy 1.4 t, który otrzymał roboczą nazwę NUR 1.4[1]. Stał się on protoplastą całej rodziny ciągników ciężkich. Produkcja seryjna Ursusa C-385, który w Czechosłowacji był produkowany jako Zetor 8011,
@Goofas:

Ursus S.A. (do 2012 POL-MOT Warfama S.A.) – polski producent ciągników i maszyn rolniczych z siedzibą w Lublinie. Po wykupieniu marki Ursus w 2011 roku spółka produkuje maszyny pod tą nazwą.
@Goofas: Dokładnie, polski rząd powinien korzystać z polskich produktów - polskie komórki (produkowane w Polsce, a nie na zlecenie w Chinach!), polskie komputery (łącznie z polskimi procesorami i polskim systemem operacyjnym), polskie telewizory, polskie samochody.

Nie możemy tak wspierać interesów obcych państw!