Wpis z mikrobloga

  • 0
@SpeedTree Ech, chłopaki, #!$%@? być niskim. Mam 17 lat i 174cm, co czyni mnie najniższym w klasie chyba. Jestem ci prawda lekko opóźniony w rozwoju bo nawet zarostu nie mam, ale za 10cm więcej to bym wiele mógł naprawdę oddać. Zastanawiam się nad jakąś terapią hormonalną, bo kompleksy zaczynają mi realnie wpływać na jakość życia, tyle, że nie wiem czy taką terapię można bez skierowania. Brzydką mordę można nadrobić jakaś dynamiką a
  • Odpowiedz
@thisismaddnes: A tam pieprzenie - nieraz się na ulicy trafi taki zadziorny około 170 cm, broda, czarna kurtka, mini-zakapior, chociaż wiem, że na określenie uroczy reagują ... w najlepszym wypadku alergicznie ;)
  • Odpowiedz
Jej opis jest faktycznie dość...bezpośredni, ale nie wiem co dziwnego jest w tym, że dziewczyna chce faceta od siebie wyższego i takiego, który umie wyrazić swoje emocje inaczej niż przez iks de (rany, ja też nie umówiłabym się z kimś korzystającym "xD"). Może sama ma 178? Swoją drogą, analogicznie, ciekawe, ilu z Was chciałoby mieć np. dziewczynę cięższą od siebie. :)
  • Odpowiedz