Wpis z mikrobloga

Mam #pytanie do #niebieskiepaski: co was wkurza w zachowaniu #rozowepaski, jakich zachowań nie rozumiecie i jakie rzeczy zmienilibyście w 'sofcie' różowych, żeby nie dochodziło do errorów?

Pytania do różowych analogiczne, o zachowanie niebieskich.

Mówimy o życiu codziennym w domu, pracy, na ulicy, na randce, w sklepie, w łóżku, wszędzie.

#kiciochpyta #zwiazki #podrywajzwykopem #feels #seks #slub #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

  • 22
@MyshaM:

- Nie lubię tego jak każą się domyślać. Nie jesteśmy jasnowidzami albo kolesiami co czytają w myślach.
- Nie lubię jak obwiniają facetów za swoje błędy i nie potrafią się do nich przyznać, że one to #!$%@?ły.
- Nie lubię jak obgadują innych przy mnie, a jak spotkamy tych ludzi, to zachowują się jakby ich bardzo lubiły, a przy mnie hejtowały tych ludzi aż miło.
- Nie lubię też jak
- Nie lubię tego jak każą się domyślać. Nie jesteśmy jasnowidzami albo kolesiami co czytają w myślach.

- Nie lubię jak obwiniają facetów za swoje błędy i nie potrafią się do nich przyznać, że one to #!$%@?ły.

- Nie lubię jak obgadują innych przy mnie, a jak spotkamy tych ludzi, to zachowują się jakby ich bardzo lubiły, a przy mnie hejtowały tych ludzi aż miło.

- Nie lubię też jak na początku
Świetny wpis, aż się uśmiałem. Łap plusy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MWittmann: mnie to już nie śmieszy, bo sie zaczalem zastanawiac czy w ogóle lubie kobiecy charakter:)))))) (chyba ze to jakis dziwny typ). fajne są jako maskotki, usmiechaja sie, zartuja, przytulaja, ale tak do zycia jest ciezko. jak sobie sam nie zalatwie wszystkiego to kobieta nie pomoze, a zepsuje jeszcze. ale uwaza sie za madrzejsza i chce
@MyshaM: zawsze odpowiadam tak samo: prawactwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie znoszę nietolerancji, homofobii (i jakiegokolwiek uprzedzenia do tych he he dżenderów), braku elastyczności w myśleniu, wchodzenia w dyskusję nie na zasadzie wymiany poglądów, ale przyjmowanie postawy "powiedz mi, proszę, jak się mylisz, a później ja Ci powiem jak powinnaś myśleć", ignorancji i nadmiernej generalizacji zachowania garstki różowych na całą płeć
@TheQuake: a to nie jest tak że po prostu nie jest Tobą zainteresowana?
Serio pytam bo często jest tak że jak się widzi że ktoś jest zainteresowany Tobą aTy nie to wolisz nie rozwijać tematu, chociażbyś był fanatykiem... nie wiem, wędkarstwa a wybranka miałaby rangę sum za najebianie 20k postów na forum wędkarskim ( ͡º ͜ʖ͡º)
@adableble jesteśmy przyjaciółmi, na siłę nie trzymamy się nawzajem, czasem ona się rozpisze na jakiś temat, czasem ja. O niektóre wątki potrafi jednak wypytac, dodać coś od siebie, a inne tak jakby olewa. Dlatego wolę pisać z chłopakami na temat swoich pasji bo zawsze wykazują zainteresowanie.
@MyshaM: "Ufam CI ale wiem jakie są dziewczyny". Gdyby mi naprawdę ufała to nie miało by żadnego znaczenia jakie są przedstawicielki płci do której sama należy
@MyshaM: u niebieskich całe litanie, a różowe po 1-2 cechy wymieniają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja nie zamieniłabym mojego Mireczka na nikogo. Może są jakieś sprawy, które mnie czasem denerwują, ale ma tyle plusów, że musiałbym być kretynką, by narzekać na "minusy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)